درباره ما بیشتر بدانید!

مجموعه کافه وردپرس در سال فروردین سال ۱۳۹۹ توسط سهیل رئوف پناه تاسیس شده است. این سایت با هدف برای آموزش وردپرس، آموزش ووکامرس، آموزش امنیت سایت و… تاسیس شده است و همه‌روزه با یک تیم مجرب و خوب در تلاش برای ارائه آموزش بهتر است. همچنین این مجموعه به انجام کارهای خدماتی مانند: طراحی سایت با وردپرس، سئو و بهینه‌سازی سایت، افزایش سرعت سایت، افزایش امنیت سایت و… برای شما عزیزان پرداخته است.

مراحل آغاز به کار و رشد

سال ۱۳۹۹ شروع یک رویا بود. فروردین سال ۱۳۹۹ بود که سایتی با دامنه cafewpfa.ir رو خریدیم و شروع به فعالیت کردیم. تو سال اول فقط محتوا منتشر کردیم و هیچ دوره آموزشی و خدماتی رو به سایت اضافه نکردیم و تمام ترمرکز خودمون رو گذاشتیم روی رشد و توسعه کافه وردپرس. بعد از اون شروع به فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، فیسبوک و… کردیم تا بتونیم جایگاه خودمون رو پیدا کنیم.

بعد از یکسال فعالیت روی سایت نتایج خوبی رو تونستیم کسب کنیم و رفته، رفته دوره‌های آموزشی رو برای سایت قرار دادیم که همه این دوره‌ها به صورت کاملا رایگان و حرفه‌ای بوده است و همچنان روی سایت هم قرار دارد. در سال ۱۴۰۰ به تعداد تیم کافه وردپرس اضافه شد و این سایت توانست رشد سریع‌تری را برای خود داشته باشد.

در سال ۱۴۰۱ مجموعه کافه وردپرس نتایج خوبی را نسبت به سال‌های گذشته داشته است. در این سال چند دوره آموزشی به این مجموعه اضافه شد و همچنین به تیم کافه وردپرس افرادی اضافه شدند تا این مجموعه با قدرت بیشتری بتواند در سال جدید پیش برود.