جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

داستان ما

مجموعه کافه وردپرس در فروردین سال ۱۴۰۰ توسط سهیل رئوف پناه تاسیس شده است. این سایت با هدف برای آموزش وردپرس، آموزش ووکامرس، آموزش امنیت سایت و… تاسیس شده است و همه‌روزه با یک تیم مجرب و خوب در تلاش برای ارائه آموزش بهتر است. همچنین این مجموعه به انجام کارهای خدماتی مانند: طراحی سایت با وردپرس، سئو و بهینه‌سازی سایت، افزایش سرعت سایت، افزایش امنیت سایت و… برای شما عزیزان پرداخته است.

مراحل آغاز به کار و رشد

سال ۱۴۰۰ شروع یک رویا بود. فروردین سال ۱۴۰۰ بود که سایتی با دامنه cafewpfa.ir رو خریدیم و شروع به فعالیت کردیم. تو سال اول فقط محتوا منتشر کردیم و هیچ دوره آموزشی و خدماتی رو به سایت اضافه نکردیم و تمام ترمرکز خودمون رو گذاشتیم روی رشد و توسعه کافه وردپرس. بعد از اون شروع به فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، فیسبوک و… کردیم تا بتونیم جایگاه خودمون رو پیدا کنیم.

سال ۱۴۰۱ یکی از بهترین سال های کافه وردپرس بود که با چند تا از بچه های تیم توسعه پیدا کرد. اونقدر محتوا خوب، دوره های خوب و فعالیت‌های خوبی داشتیم که تونستیم با هم بسازیم. هیچ درآمد و هیچ دستاورد خفنی برای ما ظاهر نشد اما اینکه ادامه نمی‌دادیم خیلی ساده‌تر بود برای ما. رفتیم و رفتیم تا بتونیم نتایج خفنی رو کسب کنیم.

سال ۱۴۰۲ رسید و ما همچنان با یک تیم ۳ نفره ادامه دادیم تا این سایت و برند رو رشد بدیم. محتوای خوب، دوره های خوب و برطرف کردن نیاز کاربر. این داستان ۱۴۰۲ کافه وردپرس بود. تو این سال دو بخش خدمات کافه وردپرس و فروشگاه کافه وردپرس هم اضافه کردیم.

سال ۱۴۰۳ قراره سال بسیار پرفراز نشیبی باشه تا بتونیم بهترین ها رو براتون رقم بزنیم. می‌خوایم امسال خدمات کافه وردپرس به بهترین شکل ممکن ببریم جلو تا شما عزیزان بتونید بهترین استفاده رو از خدمات ما داشته باشید.