جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس بدون استفاده از افزونه

لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس بدون استفاده از افزونه

فهرست مطالب

لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس از موارد تأثیرگذار برای گرفتن رتبه‌های بالا در گوگل است که شما این کار با استفاده از کدنویسی ساده می‌توانید انجام بدهید و نیاز نیست که برای این کار از افزونه‌ها استفاده کنید و حتی شما می توانید از نمایش مطالب مرتبط در وردپرس نیز در سایت خود استفاده کنید. شما با این کار به‌راحتی می‌توانید کلمات کلیدی مهم خود را به‌صورت خودکار به صفحات دیگر لینک بدهید. تا آخر مقاله  “لینک سازی داخلی خودکار در وردپرس” همراه ما باشید تا بتوانید لینک‌دهی خودکار را انجام بدهید. پس تا آخر مقاله با کافه وردپرس همراه باشید.

فهرست مطالب

لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس

لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس

شاید انجام لینک‌دهی به‌صورت دستی به هر صفحه به‌صورت جداگانه کار سختی باشد و زمان شما را بگیرد و حتی باعث شود که شما از این کار اجتناب کنید که در این زمان شما می توانید از لینک‌سازی خودکار داخلی در وردپرس استفاده کنید. اگر شما در حوزه کاری خود یک کلمه کلیدی اصلی داشته باشید و بخواهید که از تمامی مقالات خود به آن کلمه اصلی لینک بدهید باید تک‌تک صفحات را بازکرده و کلمه کلیدی را وارد کنید و در نهایت لینک‌دهی آن را انجام بدهید که این کار یک کار زمان‌گیر است و حوصله انجام این کار را همه ندارند.

چگونه لینک سازی داخلی خودکار در وردپرس را انجام دهیم؟

چگونه لینک سازی داخلی خودکار در وردپرس را انجام دهیم؟

شما برای لینک سازی داخلی خودکار در وردپرس می‌توانید که از افزونه‌های مختلف استفاده کنید که در این زمینه می‌توانند کمک زیادی به شما کنند و همچنین کارایی بسیار خوبی دارند برای مثال شما می‌توانید از افزونه Interlinks Manager  استفاده کنید که افزونه خوبی برای لینک‌دهی خودکار است.

شما برای کار با افزونه کار سختی ندارید و فقط نیاز است که کلمات کلیدی خود را مشخص کنید و سپس مقالات و صفحات را هم مشخص کنید و در نهایت لینک‌دهی به صفحات مشخص شده به‌راحتی انجام می‌شود.

لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس بدون افزونه

همان‌طور که اشاره شد ما در این مقاله قصد داریم که لینک‌دهی خودکار را بدون استفاده از افزونه آموزش بدهیم زیرا استفاده از افزونه شاید برخی از سایت‌ها مناسب نباشد و حجم آن‌ها را افزونه پر می‌کند یا شاید هم اصلاً افزونه با سایت آن‌ها سازگاری نداشته باشد و عملکرد سایت را دچار اختلال کند پس در این زمان شما می‌خواهید که بدون افزونه لینک‌دهی خودکار را انجام بدهید.

شما برای این که با کدنویسی لینک‌دهی خودکار را انجام بدهید نیاز به یک کد دارید که در زیر آن را در اختیار شما قرار داده‌ایم که باید این کد را در پوشه functions.php در قالب وردپرس قرار بدهید.

<?php function link_words($content) {

$words=array(‘کلمه کلیدی’,’کلمه کلیدی’);

$links=array(

‘<a href=https://cafewpfa.com/web-design>کلمه کلیدی</a>’,

‘<a href=https://cafewpfa.com>کلمه کلیدی</a>’);

$content = str_replace($words,$links,$content);return $content;}

add_filter(‘the_content’,’link_words’);

add_filter(‘the_excerpt’,’link_words’); ?>

در کد بالا شما به‌جای کلمات کلیدی باید کلمه کلیدی خود را وارد کنید و اگر تعداد کلمات کلیدی شما زیاد بود می‌توانید به ترتیب پشت‌سرهم وارد کنید‌. در بخش‌هایی که ما لینک سایت خودمان را قرار داده‌ایم شما باید که لینک صفحات را که قصد لینک‌دهی را دارید را وارد کنید. برای این که کلمه کلیدی‌های شما به‌صورت صحیح لینک‌دهی شوند لینک صفحات سایت را هم به ترتیب وارد کنید.

جمع‌بندی

لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس یکی از مواردی است که شما با انجام آن در سایت خود می‌توانید باعث شوید که نزد موتورهای جستجوگر گوگل رتبه‌های خوبی دریافت کنید و همچنین دیگر نیاز نیست که لینک‌دهی را به‌صورت دستی انجام بدهید. همچنین آموزش “لینک سازی داخلی خودکار در وردپرس” به شما این امکان را داد که بدون استفاده از افزونه این کار را انجام بدهید که می‌تواند حجم سایت را شما را تحت‌تأثیر قرار ندهد. امیدواریم توانسته باشیم به شما عزیزان کمک کنیم در صورت وجود مشکل و یا نظر می‌توانید در بخش نظرات سایت کافه وردپرس با ما در ارتباط باشید.

پیروز و سربلند باشید😉

نظرتون درباره کیفیت محتوا؟
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *