جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ارسال خودکار پست به فیس بوک از وردپرس

ارسال خودکار پست به فیس بوک از وردپرس با استفاده از افزونه Uncanny Automator

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۱۵
فهرست مطالب

ارسال خودکار پست به فیس بوک از وردپرس به چه شکل است؟ بسیاری از دارندگان سایت‌های اینترنتی علاوه بر سایت در شبکه‌های اجتماعی نیز فعالیت دارند که یکی از این شبکه‌های اجتماعی که بیش از ۲ میلیارد نصب فعال دارد فیس بوک است. ارتباط داشتن با فضای مجازی می‌تواند باعث رونق سایت شما و در نتیجه باعث کسب ترافیک ارگانیک شود.

یکی از روش‌های پربازده که در ارتباط با شبکه اجتماعی است این است که شما پست‌ها و محتوای خود را به‌صورت خودکار در شبکه‌های اجتماعی قرار دهید و ما در این مقاله سعی داریم این روش را به شما آموزش و مورد بررسی قرار دهیم. پس این مقاله را از دست ندهید و تا آخر این مقاله همراه سایت ما باشید.

فهرست مطالب

چرا ارسال خودکار پست‌ها به فیس‌بوک مهم است؟

شاید یکی از روش‌هایی که می‌توان با کاربران سایت خودمان ارتباط خوب و سازگار داشته باشیم ارتباط از طریق ایمیل می‌باشد اما امروزه شبکه‌های اجتماعی نیز به همین میزان ارتباطی خوب را میان دارندگان سایت‌ها و کاربران سایت‌ها ایجاد می‌کنند پس شما باید از شبکه‌های اجتماعی غافل نشوید و ارتباط خود را با کاربران از این روش ارتقا بدهید. در حال حاضر فیس‌بوک دارای بیش از ۲ میلیارد کاربر می‌باشد که همگی آنها در آن فعالیت دارند و اگر شما بتوانید از این راه با کاربران ارتباط برقرار کنید می‌توانید که یک ترافیک رایگان و طبیعی را برای سایت خود جذب کنید.

شما می‌توانید از طریق فیس‌بوک برای سایت خود ترافیک دریافت کنید و این اتفاق از راه‌های مختلفی قابل انجام است برای مثال شما می‌توانید در حوزه کاری خودتان با افرادی که در فیس‌بوک وجود دارد سؤال‌وجواب انجام بدهید و سعی کنید که نیاز آنها را برطرف کنید و همچنین شما با اشتراک‌گذاری محتوای سایت خود می‌توانید جذابیت سایت خود را به رخ بکشید و باعث می‌شود که کاربران از طریق شبکه‌های اجتماعی به سایت شما هدایت بشوند.

شما برای اینکه بتوانید در فیس‌بوک دیده شوید و محتوای جذاب تولید کنید شاید نیاز به هزینه باشد و نیاز است که محتوای خود را طراحی کنید تا به چشم بیاید ولی می‌توانید با یک روش ساده‌تر و رایگان ارسال خودکار پست به فیس بوک از وردپرس انجام بدهید.

چگونه می‌توانیم ارسال پست‌ها را به‌صورت خودکار فعال کنیم؟

شما برای ارسال خودکار پست به فیس بوک از وردپرس نیاز به هیچ‌گونه کدنویسی ندارید و با استفاده از افزونه Uncanny Automator می‌توانید که ارسال خودکار پست‌ها به فیس‌بوک و همچنین یک سری فرایندهای خودکار را با استفاده از این افزونه به‌راحتی انجام بدهید. همچنین این افزونه با سایر پلاگین‌ها و افزونه‌ها سازگاری کامل دارد و هم اکنون با بیش از ۵۰ پلاگین دیگر سازگاری دارد.

از این مورد می‌توانید با خیال راحت از این افزونه استفاده کنید. این افزونه دارای دو نسخه رایگان و غیر رایگان است و شما با استفاده از نسخه رایگان آن می‌توانید که فرایند ارسال هزار محتوا را به‌راحتی انجام بدهید ولی بعد از به اتمام رسیدن تعداد محتواها نیاز است که نسخه غیر رایگان آن را خریداری کنید و سپس نصب و فعال‌سازی آن را انجام بدهید. شما برای استفاده از امکانات و ویژگی‌های این افزونه نیاز دارید تا ابتدا نسخه رایگان آن را فعال‌سازی و نصب کنید زیرا که برای استفاده از نسخه غیر رایگان آن نیاز است که ابتدا نسخه رایگان روی سیستم شما فعال باشد.

در مرحله بعدی شما باید به قسمت بروید License Activation تا بتوانید کلید لایسنس خود را وارد کنید. همچنین برای مشاهده اطلاعات کلید لایسنس خود شما می‌توانید که وارد حساب کاربری خود در سایت افسانه شوید تا بتوانید که اطلاعات را مشاهده کنید. بعد از انجام مراحل بالا شما به‌راحتی می‌توانید که این افزونه را در سایت خود فعال کنید و از امکانات آن استفاده کنید.

شما برای این کار نیاز به یک افزونه دارید البته که شما می‌توانید با استفاده از کدنویسی نیز این کار را انجام دهید ولی کار بسیار سخت و زمان‌بری است شما با استفاده از افزونه Uncanny Automator می‌توانید این کار را به‌راحتی انجام دهید. افزونه Uncanny Automator یکی از افزونه شبکه های اجتماعی در وردپرس است. این افزونه این قابلیت را دارد که به بیش از پنجاه شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی متصل شود.

ارسال خودکار پست به فیس بوک از وردپرس

شما برای این کار نیاز به یک افزونه دارید البته که شما می‌توانید با استفاده از کدنویسی نیز این کار را انجام دهید ولی کار بسیار سخت و زمان‌بری است شما با استفاده از افزونه Uncanny Automator می‌توانید این کار را به‌راحتی انجام دهید.

facebookuncannylicense

این افزونه این قابلیت را دارد که به بیش از پنجاه شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی متصل شود.

چگونه افزونه Uncanny Automator وردپرس را با فیس بوک اتصال دهیم؟

شما بعد از اینکه افزونه Uncanny Automator را نصب و فعال‌سازی کردید برای ارسال خودکار پس تا نیاز دارید آن را با فیسبوک اتصال دهید. برای این کار کافی است که روی گزینه Automator در داشبورد وردپرس خود کلیک کنید و بعد از آن روی گزینه تنظیمات کلیک کنید و در صفحه باز شده به بخش Facebook بروید و در ادامه همان‌طور که مشاهده می‌کنید در صفحه باز شده روی دکمه آبی‌رنگ Connect Facebook Pages کلیک کنید.

facebookuncannyconnectfacebook

بعد از کلیک بر روی این گزینه یک کادر برای شما باز می‌شود که شما در این قسمت می‌توانید اطلاعات فیسبوک خود را وارد کنید. بعد از واردکردن اطلاعات از شما سؤال پرسیده می‌شود که آیا می‌خواهید اطلاعات شخصی شما در اختیار افزونه قرار بگیرد یا خیر؟ شما باید در این بخش اجازه دسترسی به تمام محتوا را به این افزونه بدهید.

facebookuncannycontinueas

در ادامه تنظیمات افزونه Uncanny Automator از شما پرسیده می‌شود که آیا شما می‌خواهید از یک حساب تجاری مانند اینستاگرام استفاده کنید یا خیر؟

اگر شما بخواهید حساب اینستاگرام خود را نیز بر روی افزونه فعال کنید باید محتوای اینستاگرام خود را نیز در این بخش وارد کنید. در ادامه تنظیمات افزونه صفحات مختلف فیسبوک در حساب کاربری شما است را نشان داده می‌شود که از شما می‌پرسد محتوا را در کدام صفحات قرار دهد که بعد از انتخاب صفحه محتوا به‌صورت خودکار بر روی آن صفحه ارسال می‌شود.

facebookuncannyinstagrambusiness

بعد از انجام تنظیمات بالا از شما این اجازه را می‌خواهد که بتواند یکسری کارها خاصی را با اکانت فیسبوک و اینستاگرام شما انجام دهد که در این مرحله شما باید این اجازه را به این افزونه بدهید تا بتواند کارهای خاص و ویژگی‌های خود را بر روی شبکه‌های اجتماعی شما انجام دهد.

اگر می‌خواهید فرایند ارسال خودکار پست‌ها را برای شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز فعال کنید باید گزینه‌ها و تنظیمات مربوط به شبکه اجتماعی اینستاگرام را نیز انجام بدهید.

facebookuncannyselectpage

شما با انجام تمام تنظیماتی که گفته شد توانست که به‌حساب فیسبوک خود متصل شوید و در آخر برای اینکه تنظیمات انجام شده ذخیره شود شما باید روی گزینه OK کلیک کنید.

آموزش ارسال پست‌ها از طریق افزونه Uncanny Automator

در بخش‌های قبلی این مقاله به شما آموزش نصب و فعال‌سازی افزونه Uncanny Automator و سپس نحوه اتصال به شبکه فیس بوک را به شما آموزش داده‌ایم و در این قسمت از مقاله می‌خواهیم به شما آموزش دهند که چگونه می‌توانید پست‌های خود را در شبکه فیس بوک قرار دهید. یعنی ارسال خودکار پست به فیس بوک از وردپرس را خیلی راحت داشته باشید.

 برای این کار کافی است از داشبورد وردپرس روی گزینه Automator کلیک کنید و سپس وارد بخش Add New شوید. در ادامه همان‌طور که مشاهده می‌کنید دو گزینه برای شما به نمایش درمی‌آید که به‌عنوان آنها Logged-in Users و دیگری everyone است. شما باید ابتدا روی گزینه  Logged-in Users کلیک کنید و سپس روی دکمه confirm بزنید.

facebookuncannyrecipetype

در این مرحله شما باید یک دستورالعمل و هدف برای افزونه Uncanny Automator ایجاد کنید. ابتدا در این دستورالعمل شما باید یک نام دلخواه انتخاب کنید و در مرحله بعدی یک سری گام‌هایی را مشخص می‌کنید تا عملیات شروع شود.

facebookuncannyrecipetitle

هدف ما این است که هر زمان که یک پست را در سایت منتشر می‌کنیم و بلا فاصله در فیس بوک نیز منتشر شود پس برای این کار روی گزینه select an integration کلیک کنید. در قدم بعدی ما باید یک محرک و یا همان عامل ایجادکننده ارسال پست خودکار را فعال کنیم و چون هدف ما ارسال خودکار سریع پست‌ها از سایت به فیسبوک است روی گزینه  A user publishes a type of post with a taxonomy term in a taxonomy کلیک می‌کنیم.

facebookuncannyloggedintriggers

در مرحله بعدی از شما خواسته می‌شود تا پست تایپ را مشخص کنید که ما در این مرحله روی گزینه post قرار می‌دهیم و به دیگر بخش‌ها دست نمی‌زنیم. چنانچه قصد دارید یکسری دسته‌بندی‌ها و برچسب‌ها نیز ارسال شود گزینه‌های taxonomy و taxonomy-term را تغییر دهید.

facebookuncannypublishposts

در مرحله بعدی شما باید اقدام و یا عملی که در هر بار ارسال پست اتفاق می‌افتد را مشخص کنید برای این کار شما روی گزینه Add Action کلیک کنید.

facebookuncannyaddaction

در بخش بعدی یک لیست از خدماتی که این افزونه می‌تواند انجام دهد را شما مشاهده می‌کنید و نباید از این بخش به دنبال قسمت ارسال خودکار سریع پست‌ها را پیدا کنیم و ارسال خودکار پست در فیسبوک از وردپرس را به بهترین شکل انجام دهیم.

facebookuncannyselectfacebookintegration

در بخش بعدی شما فعالیتی را که می‌خواهید به‌صورت خودکار انجام شود را باید انتخاب کنیم که چون ما می‌خواهیم پست‌ها ارسال شود روی گزینه Publish a post to a Facebook page کلیک می‌کنیم.

facebookuncannypublishposttofacebook

در آخر هم شما برای تنظیماتی که انجام داده‌اید را باید ذخیره کنید در حین منظور روی گزینه ذخیره تنظیمات کلیک کنید. جمع‌بندی  نشان‌دادن محتوای پست‌ها در شبکه‌های اجتماعی یکی از فعالیت‌هایی است که ۱۰۰% با نتیجه مثبت می‌تواند همراه باشد. شما برای این کار می‌توانید به‌صورت دستی عمل کنید که این کار بسیار زمان بر و سخت است ولی شما با استفاده از افزونه می‌توانید این کار را به‌راحتی و در راحت‌ترین زمان ممکن به‌صورت خودکار و هوشمند انجام دهید.

جمع‌بندی

ما در این مقاله سعی کردیم افزونه‌ای را به شما معرفی کنیم که این کار را به‌راحتی انجام می‌دهد و تمام تنظیماتی که باید بر روی آن را انجام دهید را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. در این مطلب به شما یاد دادیم که چگونه با استفاده از افزونه Uncanny Automator به ارسال خودکار پست به فیسبوک از وردپرس بپردازید. امیدواریم توانسته باشیم به شما کمک کرده باشیم در صورت داشتن سؤال و یا مشکل می‌توانید در قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید.

پیروز و سربلند باشید😉

منبع: https://www.wpbeginner.com

نظرتون درباره کیفیت محتوا؟
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *