ساخت اسلایدر محصولات در ووکامرس

ساخت اسلایدر محصولات در ووکامرس با افزونه Product Slider for WooCommerce

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
فهرست مطالب

ساخت اسلایدر محصولات در ووکامرس یکی از روش‌هایی است که در سایت‌های فروشگاهی باعث می‌شود که صفحات سایت شما جذاب‌تر دیده شوند.

افزودن محصول در ووکامرس روش های مختلفی دارد و امروزه با بیشتر شدن محصولات همه سایت‌های اینترنتی دیگر افراد برای تماشای محصولات و زمان زیادی را صرف نمی‌کنند و مستقیم به دنبال محصول خود می‌روند.

دقیقاً در این مرحله کسانی موفق می‌شوند که بتوانند ساخت اسلایدر محصولات در وردپرس را به‌خوبی بلد باشند و با ایجاد خلاقیت‌های متنوع باعث شوند که کاربران سایت خرید محصول خود را از سایت شما انجام بدهند.

امروز در این مقاله به‌صورت کامل به بررسی و آموزش ساخت اسلایدر محصولات در ووکامرس می‌پردازیم پس به شما پیشنهاد می‌کنیم تا آخر مقاله همراه ما باشید.

چرا باید ساخت اسلایدر محصولات در ووکامرس را انجام بدهیم؟

چرا باید ساخت اسلایدر محصولات در ووکامرس را انجام بدهیم؟

زمانی که در مورد اسلایدر در سایت‌های فروشگاهی صحبت می‌کنیم بیشتر افراد فکر می‌کنند که یک ویژگی جزئی است و نبود آن می‌تواند تأثیر زیادی در سایت آن‌ها بگذارد ولی می‌توانیم بگوییم که داشتن یک اسلایدر جذاب می‌تواند روی مشتری‌های شما تأثیر بسیار بالایی بگذارد و در نهایت باعث شود که آنها خرید راحت‌تری را انجام بدهند.

زمانی که شما از اسلایدر در فروشگاه خود استفاده می‌کنید باعث می‌شود که کاربران تعامل و ارتباط بیشتری با سایت شما داشته باشند و همچنین اسلایدرها می‌توانند باعث شوند که محصولات شما بیشتر به چشم بیایند و اگر قصد فروش چندین محصول را با تخفیف و سایر ویژگی‌ها دارید این اسلایدر است که می‌تواند به شما بسیار کمک کند.

اگر بخواهیم یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی ساخت اسلایدر محصولات در وردپرس را بگوییم می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم که امروزه بیشتر افراد از تلفن همراه برای گشت‌وگذار در سایت‌های اینترنتی و فروشگاهی استفاده می‌کنند و اگر محصولات شما دارای اسلایدر باشد این افراد می‌توانند به‌راحتی محصول خود را مشاهده کنند و جلوه زیباتر و بهتری دارد و اگر شما از اسلایدر استفاده نکنید در تلفن همراه محصولات شما به‌صورت کامل قابل‌مشاهده نیست پس به شما پیشنهاد می‌کنیم از اسلایدر در سایت خود استفاده کنید.

همه ما می‌دانیم که افراد به دنبال راحتی هستند پس در نتیجه از سایتی خرید می‌کنم که راحت‌تر بتوانند خرید خود را انجام بدهند اسلایدر یکی از روش‌هایی است که خرید مشتری را بسیار راحت می‌کند.

کاربردهای ساخت اسلایدر محصولات در ووکامرس در انواع شغل‌ها

شما هر شغلی که داشته باشید اگر نیاز داشته باشید که خود را معرفی کنید نیاز دارید که نمونه کارهای خود را به‌خوبی و با جذابیت بالا به مشتریان نمایش بدهید. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر در هر شغلی هستید نیاز دارید که در سایت‌های اینترنتی برای پیشرفت خود فعالیت کنید و در نتیجه برای اینکه بتوانید خودتان را به‌خوبی به مشتریان خود نشان بدهید باید بتوانید نمونه کارهای خود را با جذابیت هرچه بیشتر نشان بدهید.

شما می‌توانید که نمونه کارهای خود را به‌صورت اسلایدی در سایت خود منتشر کنید تا افراد با گشت‌وگذار در سایت شما بتوانند متوجه بشوند که شما چقدر کار خودتان قوی هستید.

چگونگی ساخت اسلایدر محصولات در وردپرس

تا به اینجای کار با تمامی ویژگی‌ها و مزیت‌های ساخت اسلایدر در وردپرس آشنا شدیم و به این مرحله می‌رسیم که چگونه در سایت خود بتوانیم اسلایدر بسازیم. شما برای ساخت اسلایدر در سایت خودتان نیاز به کدنویسی و تخصص خاصی ندارید زیرا امروزه افزونه‌ها و پلاگین‌های زیادی برای این کار وجود دارند. اما نکته مهم این است که از بین این‌همه افزونه کدام افزونه را انتخاب کنیم تا بیشترین کاربرد را برای ما داشته باشد.

همان‌طور که گفته شد یکی از سخت‌ترین انتخاب‌ها انتخاب میان افزونه‌ها برای سایت است که شما باید اطلاعات کافی را داشته باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید ما امروز در این مقاله یکی از بهترین افزونه‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید به‌راحتی با امکانات بالا از آن استفاده کنید و مطمئن باشید که می‌تواند تمام نیازهای شما را برطرف کند.

افزونه Product Slider for WooCommerce

امروز در این مقاله برای ساخت اسلایدر محصولات در وردپرس قصد داریم افزونه Product Slider for WooCommerce را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن به‌راحتی بتوانید برای سایت خود یک اسلایدر جذاب بسازید و محصولات خود را در آن قرار بدهید. شما بعد از انتخاب این افزونه نیاز دارید که نصب و فعال‌سازی آن را انجام بدهید و به‌راحتی برای استفاده از این افزونه و نصب آن می‌توانید از طریق پیشخوان وردپرس خود این افزونه را جستجو کنید و نصب و فعال‌سازی آن را انجام بدهید.

مراحل ساخت اسلایدر محصولات در ووکامرس

مراحل ساخت اسلایدر محصولات در ووکامرس

بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه شما به‌راحتی می‌توانید که اسلایدر خود را ایجاد کنید و برای ایجاد اسلاید در نیاز ندارید که زمان زیادی را تلف کنید و در عرض چند دقیقه می‌توانید که یک اسلایدر جذاب بسازید.

شما بعد از ساخت اسلایدر و انتشار آن می‌توانید مشاهده کنید که یک کد در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌توانید با استفاده از آن کد اسلایدر خود را در صفحات سایت خود منتشر کنید.

مرحله اول: ساخت اولین اسلایدر محصول در وردپرس

شما در مرحله اول باید یک نوار اسلایدر محصول جدید بسازید و سپاس می‌توانید مشاهده کنید که کد مربوط به اسلاید را به‌صورت خودکار برای شما قابل نمایش است. برای این کار ابتدا به بخش پیشخوان وردپرس خود بروید و سپس وارد بخش Product Slider بشویید و سپس روی گزینه All Sliders کلیک کنید و در آخر روی دکمه Add New Slider کلیک کنید.

ساخت اسلایدر محصولات در ووکامرس با افزونه Product Slider for WooCommerce

مرحله دوم: تنظیمات مربوط به سفارش‌سازی

شما بعد از ایجاد یک اسلایدر جدید می‌توانید که بخش تنظیمات آن را به‌صورت کلی مشاهده کنید که قابلیت‌های متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد مانند نحوه نمایش اسلایدر، انتخاب دسته‌بندی محصولات، تنظیم تعداد محصولات اسلاید، تعداد ستون‌ها، نمایش بر اساس تاریخ و یک سری تنظیمات کلی دیگر که همگی آنها در اختیار شما است.

مرحله دوم تنظیمات مربوط به سفارش‌سازی

شما بعد از ایجاد یک اسلایدر جدید می‌توانید که بخش تنظیمات آن را به‌صورت کلی مشاهده کنید که قابلیت‌های متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد مانند نحوه نمایش اسلایدر، انتخاب دسته‌بندی محصولات، تنظیم تعداد محصولات اسلاید، تعداد ستون‌ها، نمایش بر اساس تاریخ و یک سری تنظیمات کلی دیگر که همگی آنها در اختیار شما است.

مرحله سوم: نمایش اسلایدر ساخته شده در سایت

شما بعد از ایجاد یک اسلایدر جدید می‌توانید که بخش تنظیمات آن را به‌صورت کلی مشاهده کنید که قابلیت‌های متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد مانند نحوه نمایش اسلایدر، انتخاب دسته‌بندی محصولات، تنظیم تعداد محصولات اسلاید، تعداد ستون‌ها، نمایش بر اساس تاریخ و یک سری تنظیمات کلی دیگر که همگی آنها در اختیار شما است. در نهایت این تنظیمات به شما این امکان را می‌دهد که هرگونه که سلیقه خودتان است و در نظر دارید شخصی‌سازی‌ها را انجام بدهید و دقیقاً همان اسلایدر نظر خودتان است را ایجاد کنید و این ویژگی یکی از ویژگی‌های خوب این افزونه است.

مرحله سوم نمایش اسلایدر ساخته شده در سایت

چگونه اسلایدر خود را نمایش بدهیم؟

بعد از ساخت اسلایدر محصولات در وردپرس کار شما به پایان رسیده است و نیاز دارید که آن را به نمایش بگذارید. همانطور که گفته شد شما بعد از ساخت اسلایدر یک کد را در اختیار دارید که با استفاده از آن کد می‌توانید در تمامی پست‌ها و محتواهای خود این کد را قرار بدهید و برای اضافه‌کردن اسلایدر فقط نیاز است که کد مربوطه را در بخش موردنظر غالب خود کپی کنید.

و این تمام کاری بود که باید با افزونه Product Slider for WooCommerce انجام می‌دادید.

جمع‌بندی

ساخت اسلایدر محصولات در ووکامرس یکی از روش‌های بسیار جذاب و بسیار کارآمد برای نشان‌دادن جذاب محصولات است که شما با استفاده از این قابلیت در سایت خود می‌توانید باعث و کاربران محصولات شما را هر چه زیباتر مشاهده کنند و همین راحتی و جذابیت باعث می‌شود که کاربران از سایت شما راضی باشند و در نهایت به دلیل راحتی و جذابیت خرید و انتخاب خود را از سایت شما انجام بدهند.

امروز در این مقاله به‌صورت کامل ساخت اسلایدر محصولات در وردپرس را مورد بررسی و آموزش قرار دادیم و همچنین به شما یک افزونه را معرفی کردیم تا بدون استفاده از کدنویسی و به‌راحتی بتوانید اسلایدر را در صفحات سایت خود ایجاد کنید. امیدواریم توانسته باشیم به شما عزیزان کمک کنیم در صورت وجود مشکل و یا نظر می‌توانید در بخش نظرات سایت کافه وردپرس با ما در ارتباط باشید.

پیروز و سربلند باشید?


دانلود افزونه Product Slider for WooCommerce

نظرتون درباره کیفیت محتوا؟
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *