جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ساخت پاپ آپ در وردپرس با افزونه Popup Builder

ساخت پاپ آپ در وردپرس با افزونه Popup Builder

فهرست مطالب

ساخت پاپ آپ در وردپرس به‌صورت صحیح می‌تواند باعث شود که رابطه و تعامل شما با کاربران سایتتان به بالاترین حد خود برسد و تأثیر مثبت روی تعامل سایت شما و کاربران داشته باشد. اما وقتی در مورد این موضوع با دارندگان سایت‌های اینترنتی صحبت می‌کنیم آنها ساخت پاپ‌آپ را یکی از آزاردهنده‌ترین و بدترین راه‌های ممکن می‌دانند؛ زیرا با استفاده از ساخت پاپ‌آپ سایت آن‌ها مورد آزار و حمله قرار می‌گیرد و در نتیجه می‌تواند برای آنها ناخوشایند باشد؛ ولی شما با ساخت صحیح پاپ‌آپ همان‌طور که گفته شد می‌توانید از تأثیرات مثبت آن در سایت استفاده کنید.اگر نمی دانید افزونه ووکامرس چیست می توانید از این مقاله استفاده کنید.

شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید با ساخت آن تمامی محصولات و همچنین تخفیف‌های خود را به‌صورت جذاب‌تری به مشتریان خود اطلاع بدهید و یا با استفاده از ساخت پاپ‌آپ می‌توانید ایمیل‌های خود را از کاربران به‌صورت بهتری دریافت کنید پس تا انتهای مقاله ایجاد پاپ آپ در وردپرس با کافه وردپرس همراه باشید.

آیا به ساخت پاپ آپ در وردپرس احتیاج داریم؟

ابتدا در جواب این سؤال باید بگویم با استفاده از پاپ‌آپ چه ویژگی‌هایی را می‌توانید به سایت خود اضافه کنید که در ادامه ویژگی‌های ایجاد پاپ آپ در وردپرس را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا شما با ویژگی‌های آن آشنا شوید.

مشترکین ایمیل

یکی از ویژگی‌های خوب ساخت پاپ آپ در وردپرس این است که از کاربران می‌خواهید در هنگام ورود به سایت شما ایمیل و نام آدرس ایمیل خود را وارد کند که در نتیجه شما می‌توانید میل آنها را در اختیار داشته باشید و به این صورت می‌توانید ایمیل مشترکین خود را داشته باشید و در صورت نیاز به آنها ارتباط را برقرار کنید که این موضوع می‌تواند یکی از تأثیرات مثبت روی فروش شما هم باشد.

سؤال‌وجواب

تعامل و ارتباط با کاربران از هر راهی می‌تواند تأثیر مثبت روی کاربر بگذارد و همین امر موجب شود به سایت شما اطمینان می‌کند؛ ولی اگر نتواند سؤالات خود را بپرسید از خرید خود نیز منصرف شود شما می‌توانید با استفاده از این ویژگی باعث می‌شود که کاربران سؤالات خود را بپرسند و شما با مطمئن کردن کاربران خود می‌توانید تأثیر مثبت روی آنها بگذارید و اگر خریدی را داشتند انجام بدهند این مورد یکی از ویژگی های ساخت Popup در وردپرس است.

رفتار کاربران را سنجش کنید

شما می‌توانید با ایجاد Popup در وردپرس باعث شویدکه کاربران در مورد خود اطلاعاتی را به شما بدهند و اگر شما بتوانید در راه هدف خواسته کاربران و مشتریان خود حرکت کنید می‌توانید محصولات خود را به کسانی که به آن نیاز دارند بهتر بفروشید و متوجه شوید کاربران شما به چه چیزی احتیاج دارند.

ایجاد نظرسنجی با ساخت پاپ آپ در وردپرس

شما می‌توانید برای کاربران خود نظرسنجی ایجاد کنید و باعث می‌شود که آنها با سایت شما ارتباط بهتری داشته باشند و از این ویژگی هم می‌توانید به‌صورت صحیح استفاده کنید که تأثیر خوبی دارد.

فرم تماس

کاربران برای ارتباط با شما از ساده‌ترین روش استفاده می‌کنند و شما اگر می‌خواهید با کاربران خود ارتباط خوبی داشته باشید می‌توانید یک فرم تماس بسازید و کاربران با کلیک بر روی آن به‌راحتی بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند و برای این کار میتوانید از ساخت پاپ‌آپ در وردپرس استفاده کنید.

ورود و احراز هویت

ورود به سایت و یا حتی ثبت‌نام در سایت یکی از چالش‌های دارندگان و مدیران سایت‌های اینترنتی است زیرا نمی‌توانند به‌خوبی اعتبار کاربران خود را متوجه شوند؛ اما شما با استفاده از این قابلیت پاپ‌آپ می‌توانید که اعتبارسنجی ثبت‌نام‌کنندگان را انجام بدهید و برای این کار میتوانید از ساخت پاپ‌آپ در وردپرس استفاده کنید..

تبلیغ تخفیف‌ها و پیشنهاد‌ها با ایجاد Popup در وردپرس

شما برای اینکه فروش بیشتر را تجربه کنید باید از تبلیغات جذاب استفاده کنید که این تبلیغات می‌تواند شامل تخفیفات و یا هدایا و یا حتی کدهای تخفیف باشد که با استفاده از این ویژگی می‌توانید برای کاربران این موضوعات را ارسال کنید.

دنبال‌کردن رسانه‌های اجتماعی با ایجاد پاپ آپ در وردپرس

شما می‌توانید صفحات اجتماعی خود را درون فرم‌های قرار بدهید و از کاربران بخواهید که شما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند و این می‌تواند ویژگی مثبتی روی شبکه‌های اجتماعی شما هم داشته باشد پس برای اینکه بتوانید کاربران خود را به سمت شبکه‌های اجتماعی هم بکشانید می‌توانید از این ویژگی ایجاد Popup در وردپرس استفاده کنید.

افزونه Popup Builder برای ساخت پاپ‌آپ در وردپرس

افزونه Popup Builder برای ساخت پاپ آپ در وردپرس

این افزونه یکی از افزونه‌های بسیار قدرتمند برای ساخت پنجره‌های تبلیغاتی و جذاب است که شما با استفاده از آن می‌توانید ساخت پاپ‌آپ در وردپرس را انجام بدهید و همه چیز را به یک پاپ‌آپ تبدیل کنید و می‌تواند به شما بسیار در این زمینه کمک کند تا کاربران را به سایت خود جذب کنید در ادامه همراه ما باشید تا تمامی نکات مربوط به ایجاد Popup در وردپرس را در اختیار شما عزیزان با استفاده از این افزونه قرار بدهیم و تمامی ویژگی‌های آن را مورد بررسی و معرفی قرار بدهیم.

نصب و راه‌اندازی پلاگین Popup Builder

در ادامه ایجاد پاپ آپ در وردپرس شما در قدم اول می‌توانید که این افزونه را دانلود کنید که به‌صورت فارسی‌سازی شده نیز می‌توانید آن را دانلود کنید بعد از اینکه نصب و فعال‌سازی آن را انجام دادید در به پیشخوان وردپرس شما یک بخش تحت عنوان افزونه به قسمت پیشخوان وردپرس شما اضافه خواهد شد.

بعد از کلیک روی عنوان پاپ‌آپ تمامی زیر منوهای آن باز می‌شود که در ادامه سعی می‌کنیم آنها را به شما معرفی کنیم.

بخش همه پاپ آپ ها

همه پاپ‌آپ‌ها

شما با استفاده از این بخش می‌توانید تمامی پاپ‌آپ‌های ساخته شده خود را مشاهده کنید و یا اینکه می‌توانید یک پاپ جدید را هم ایجاد کنید و تمامی پاپ‌های ساخته شده خود را می‌توانید به‌صورت فایل خروجی هم در اختیار داشته باشید و یا اگر خواستید در ریزی آنها را نیز می‌توانید انجام بدهید.

دسته‌بندی‌ها

شما می‌توانید که پاپ‌آپ‌های ساخته شده خود را دسته‌بندی کنید که با استفاده از این بخش می‌توانید دسته‌بندی‌های آن را انجام بدهید.

بخش دسته بندی های پلاگین Popup Builder

همه مشترکین

همان‌طور که اشاره شد کاربران سایت شما در هنگام ثبت‌نام ایمیل خود را می‌توانند وارد کنند که همین موضوع باعث می‌شود شما یک لیست از همه مشترکین خود داشته باشید تا در صورت نیاز با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

بخش همه مشترکین افزونه پاپ آپ ساز

خبرنامه

یک ایمیل به‌عنوان ایمیل پیشواز برای ارسال به کاربران در هنگام ثبت‌نام وجود دارد که شما می‌توانید آنها را در این بخش تغییر بدهید و ایمیل خود را از حالت پیش‌فرض خارج کنید و متن دلخواه خود را برای ارسال به کاربران ایمیل وارد کنید.

بخش خبرنامه پلاگین Popup Builder

تنظیمات

درادامه این بخش از ساخت Popup در وردپرس در این بخش تمامی تنظیمات مربوط به افزونه وجود دارد که کار سختی را ندارید و تمامی بخش‌های آن به‌صورت ساده و روان است و اگر شما خواستید شخصی‌سازی و تنظیمات را انجام می‌دهید می‌توانید از این بخش این کار را انجام بدهید.

قسمت تنظیمات افزونه Popup Builder

ساخت Popup در وردپرس به‌صورت عکس

برای ساخت Popup در وردپرس به‌صورت عکسی روی گزینه عکس بزنید و سپس در بخش جدید یک عنوان را باید انتخاب کنید و سپس در بخش مربوط به‌عکس باید عکس خود را قرار بدهید.

ساخت پاپ آپ در وردپرس به‌صورت عکس

ایجاد پاپ آپ در وردپرس به‌صورت کد HTML

برای این کار روی گزینه کد HTML کلیک کنید و در بخش باز شده باید عنوان خود را انتخاب کنید و سپس کد خود را نیز می‌توانید وارد کنید.

ایجاد پاپ آپ در وردپرس به‌صورت کد HTML

ساخت پاپ‌آپ در وردپرس به‌صورت اطلاعات حساب فیس‌بوک

شما با کلیک روی گزینه فیس‌بوک می‌توانید که به‌صورت فیس‌بوک پاپ‌آپ خود را بسازید که برای این کار با ورود به بخش فیس‌بوک می‌توانید تمامی اطلاعات خواسته شده را وارد کنید که در بخش اول شما باید آدرس فیس‌بوک خود را وارد کنید. در ادامه چیدمان را هم می‌توانید شخصی‌سازی منید و اگر خواستید که دکمه اشتراک‌گذاری دیده شود یا خیر هم می‌توانید تیک این گزینه را مدیریت کنید.

ساخت پاپ آپ در ووکامرس به‌صورت اطلاعات حساب فیس‌بوک

ساخت پاپ‌آپ به‌صورت فرم اشتراک در خبرنامه

برای این کار روی گزینه اشتراک بزنید و در بخش جدید باز شده ابتدا باید عنوان خود را وارد کنید. در قسمت بعدی هم شما می‌توانید که تنظیمات مربوط به فرم اشتراک‌گذاری را انجام بدهید.

گزینه‌های مربوط به پس‌زمینه فرم

گزینه‌های مربوط به پس‌زمینه فرم

در ادامه می‌خواهیم که گزینه‌های مربوط به پس‌زمینه را مورد بررسی قرار بدهیم.

شما می‌توانید که در این بخش رنگ مربوط به پس‌زمینه فرم و همچنین شفافیت آن را در مرحله اول تغییر بدهید.

لایه‌گذاری فرم و همچنین محل مربوط به ایمیل کاربر گزینه‌های بعدی است.

شما برای بالابردن امنیت کاربران و همچنین اطلاعات آنها می‌توانید که گزینه GDPR را فعال کنید که در این بخش می‌توانید درون این متن یک سری قوانین را قرار بدهید که کاربران باید طی آن قوانین و قبول آن قوانین را بزنند.

اگر شما می‌خواهید که کاربران بتوانند نام و نام خانوادگی و همچنین اطلاعات شخصی خود را وارد کنند می‌توانید که تیک مربوط به گزینه نام و نام خانوادگی را فعال کنید که کاربران در این بخش باید نام و نام خانوادگی خود را وارد کنند و اطلاعات آنها برای شما قابل نمایش خواهد بود.

تمامی تغییراتی را که در حال اعمال آنها هستید را می‌توانید به‌صورت زنده در سمت راست صفحه مشاهده کنید و این قابلیت می‌تواند شما را از روند تغییرات آگاه کند.

در ادامه تنظیمات مربوط به پس‌زمینه شما می‌توانید که ابعاد فرم خود را نیز تغییر بدهید و عرض و همچنین ارتفاع آن را می‌توانید با استفاده از گزینه‌های موجود تغییر بدهید.

رنگ حاشیه فرم رنگ متن و همچنین رنگ‌های مربوط به پس‌زمینه همگی از امکاناتی است که شما می‌توانید به فرم پس‌زمینه خود وارد کنید.

تنظیمات استایل دکمه تأیید

شما می‌توانید که برای دکمه خود تنظیماتی را لحاظ کنید و ابعاد آن را در مرحله اول و شکل آن را هم می‌توانید تغییر بدهید.

برای انجام این کار عرض، ارتفاع، عرض حاشیه، گردی حاشیه، رنگ حاشیه و همچنین عنوان دکمه را می‌توانید به‌راحتی انتخاب کنید.

شما می‌توانید برای دکمه خود عنوان را انتخاب کنید و در ادامه می‌توانید با استفاده از تنظیمات رنگ مربوط به دکمه و همچنین متن در این دکمه را نیز تغییر بدهید.

همچنین شما می‌توانید قابلیت اینکه خطاهایی که وجود دارد برای کاربران به نمایش دربیاید را فعال کنید و همچنین پیغام‌ها را می‌توانید برای کاربران قدیمی خود پنهان کنید که دیگر آنها با پیغام‌های تکراری مواجه نشوند.

قوانین نمایش پاپ‌آپ

اگر به‌صورت پیش‌فرض دقت کنید پاپ‌آپ شما در همه صفحات به وجود خواهد آمد و برای همه قابل‌مشاهده است؛ اما اگر شما می‌خواهید که پاپ‌آپ فقط در صفحاتی که تعریف می‌کنی دیده شود می‌توانید با استفاده از بخش قوانین نمایش این موضوعات را بررسی کنید و شخصی‌سازی‌های خود را انجام بدهید.

نکته: افزونه پاپ آپ ورود و ثبت نام در وردپرس شما می‌تونید از برای نمایش ورود و ثبت نام به صورت پاپ آپ استفاده کنید.

جمع‌بندی

ساخت پاپ آپ در وردپرس یکی از قابلیت‌هایی است که اگر شما بتوانید به‌صورت صحیح از آن استفاده کنید قابلیت‌های فوق‌العاده می‌توانید برای سایت خود به وجود بیاورید که نیاز دارید ابتدا با آنها آشنا شوید و تنظیمات مربوط به آن‌ها را بدانید تا بتوانید به‌صورت صحیح آن را وارد سایت خود کنید. ما امروز به شما عزیزان یاد دادیم که چگونه می‌توانید ساخت Popup در وردپرس را انجام بدهید. امیدواریم توانسته باشیم به شما عزیزان کمک کنیم در صورت وجود مشکل و یا نظر می‌توانید در بخش نظرات سایت کافه وردپرس با ما در ارتباط باشید.

پیروز و سربلند باشید.

نظرتون درباره کیفیت محتوا؟
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *