نمایش تبلیغات در وردپرس با استفاده از 7 افزونه

نمایش تبلیغات در وردپرس با استفاده از ۷ افزونه

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۸/۰۷
فهرست مطالب

نمایش تبلیغات در وردپرس یا در هر فضای دیگری یکی از ارکان اصلی فروش بیشتر است و امروزه افراد برای اینکه بتوانند خود را به مشتریان خود نشان بدهند از روش‌های مختلف برای تبلیغ استفاده می‌کنند تا بتوانند فروش بیشتری را تجربه کنند. در دنیای امروزی فروش به‌صورت اینترنتی شاید سود بیشتری و همچنین فروش بیشتری نسبت به فروش به‌صورت فیزیکی داشته باشد اما به شرطی که شما بتوانید اصول آن را رعایت کنید و در چارچوب استاندارد آن با رقبای خود به رقابت بپردازید و همه شما می‌توانید فروش و سود خوبی را تجربه کنید.

اما خوب همان‌طور که گفته شد شما برای اینکه بتوانید به‌خوبی فروش خود را انجام بدهید نیاز دارید که از طریق تبلیغات خود را به مشتریان خود بشناسانید و اگر بخواهید در فضای اینترنت این کار را انجام دهید می‌توانید از افزونه‌ها استفاده کنید که امروز قصد داریم تعدادی از آنها را به شما معرفی کنیم تا از آن‌ها برای تبلیغات در سایت خود استفاده کنید. پس تا آخر مقاله با کافه وردپرس همراه باشید.

فهرست مطالب

نمایش تبلیغات در وردپرس

تا به اینجای کار در مورد اهمیت تبلیغات و تأثیر آن در فروش صحبت کردیم اما خوب یک بحث بسیار مهم وجود دارد و آن هم شیوه تبلیغات صحیح و نمایش تبلیغات در وردپرس است که شما باید آن را بلد باشید. یکی از مشکلات اصلی که برای مدیران سایت‌های اینترنتی وجود دارد قراردادن تبلیغ در سایت است زیرا مکان مشخصی احتمالاً در قالب شما برای تبلیغات وجود ندارد و شما برای این که تبلیغات را به‌صورت جذاب و تأثیرگذار بتوانید انجام بدهید می‌توانید که از افزونه‌های تبلیغات استفاده کنید که این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید در هر کجای صفحه سایتتان خواستید بتوانید تبلیغات را قرار بدهید.

البته باید این نکته را به شما عزیزان بگوییم که شاید در قالب شما توسعه‌دهندگان و سازندگان قالب‌ها برای تبلیغات مکانی را در نظر گرفتند اما اگر می‌خواهید تبلیغات شما به‌صورت حرفه‌ای تر و به‌صورت بهتری در مقابل چشم مشتریان شما باشد از افزونه‌ها استفاده کنید که در ادامه بهترین افزونه‌ها را به شما معرفی می‌کنیم و آنها را به‌صورت کامل مورد بررسی قرار می‌دهیم.

افزونه AdSanity

اولین افزونه‌ای که قصد داریم آن را به شما عزیزان برای نمایش تبلیغات در وردپرس معرفی کنیم افزونه AdSanity است که شما می‌توانید به‌راحتی با آن کار کنید و از امکانات فوق‌العاده آن برای تبلیغات استفاده کنید.

انجام مدیریت آگهی‌ها و تبلیغات با استفاده از این افزونه بسیار راحت است و حتی مبتدیان به‌راحتی می‌توانند از این افزونه برای مدیریت تبلیغات خود استفاده کنند و شما با استفاده از این افزونه می‌توانید دو نوع تبلیغ را انجام بدهید یک تبلیغ برای میزبان و دیگری برای شخص ثالث.

شما زمانی که از این افزونه استفاده می‌کنید می‌توانید تمام تبلیغات و آگهی‌های خود را در هر کجای صفحه که خاصیت قرار بدهید و به این صورت یک تبلیغ جذاب و در مقابل چشم مشتریان و کاربران سایت خود می‌توانید قرار بدهید.

افزونه AdRotate

یکی دیگر از افزونه‌ها برای اینکه شما بتوانید مدیریت تبلیغات و نمایش تبلیغات در وردپرس و آگهی‌ها را به‌صورت رایگان انجام بدهید همین افزونه است که به شما این امکان را می‌دهد از تبلیغات بنر هم استفاده کنید و همچنین شما می‌توانید که تبلیغات خود را حتی در سایدبار مورد نمایش قرار بدهید.

این افزونه برای مبتدیان و حرفه‌ای‌ها مناسب است و شما برای اینکه تبلیغات را انجام بدهید می‌توانید با جای‌گذاری شورت کدها این کار را به‌راحتی انجام بدهید و یکی از مزیت‌های بزرگ این افزونه همین قابلیت است.

در آخر باید بگویم اگر به دنبال یک افزونه با کاربری راحت هستید می‌توانید از این افزونه استفاده کنید زیرا کار با آن بسیار راحت است و شما از طریق آن حتی می‌توانید کسب درآمد داشته باشید.

نمایش تبلیغ در وردپرس با افزونه AdRotate

افزونه بعدی که قصد معرفی آن برای نمایش تبلیغات در وردپرس را داریم همین افزونه است که برای نصب آن می‌توانید به مخزن وردپرس خود مراجعه کنید و عملیات نصب و فعال‌سازی آن را به‌راحتی انجام بدهید.

نصب افزونه AdRotate

بعد از اینکه افزونه را نصب کردید در قسمت پیشخوان وردپرس شما یک بخش تحت عنوان افزونه اضافه می‌شود که با مراجعه به آن بخش می‌توانید تمامی بخش‌های مدیریت را مشاهده کنید و به‌راحتی می‌توانید آگهی و تبلیغات خود را بسازید.

ساخت آگهی تبلیغ در وردپرس

برای اینکه تبلیغات جدید را به وجود بیاورید می‌توانید روی گزینه Add New کلیک کنید و در این بخش شما می‌توانید نام تبلیغات و همچنین کد مربوط به تبلیغات را قرار بدهید.

اضافه کردن تبلیغ برای نمایش تبلیغ در وردپرس

آیتم Banner Asset این امکان را به شما می‌دهد که شما یک اطلاعات کلی مانند تعداد کلیک و سایر اطلاعات را از طریق این بخش به دست بیاورید و آمار و ارقام تبلیغات خود را می‌توانید با استفاده از این بخش مشاهده کنید. در قسمت Activate هم شما می‌توانید مشاهده کنید که آیا تبلیغ شما فعال است یا خیر.

شما در این افزونه می‌توانید که کدهای خود را هم به‌صورت شورت کد و هم به‌صورت کدهای php قرار بدهید که یکی از ویژگی‌های خوب این افزونه برای نمایش تبلیغات در وردپرس است.

بخش Usage افزونه AdRotate

ابزار OIO Publisher برای نمایش تبلیغات در وردپرس

ابزار بعدی که شما با استفاده از آن می‌توانید مدیریت نمایش تبلیغات در وردپرس و تبلیغات بدون واسطه را انجام بدهید استفاده از این ابزار است که به شما این امکان را می‌دهد به‌صورت مستقیم محصولات خود را بفروشید و واسطه میان شما و سایت وجود نداشته باشد.

این افزونه به شما این امکان را می‌دهد که حتی مدیریت پرداختی و دریافتی خود را انجام بدهید و حتی تعداد تبلیغ‌ها را می‌توانید در هر حوزه کاری مشخص کنید.

اگر قصد دارید از نظر تبلیغات پیشرفت خوبی در سایت خود داشته باشید می‌توانید از این افزونه برای نمایش تبلیغات در وردپرس استفاده کنید که به‌راحتی می‌توانید با آن کار کنید و تبلیغات و آگهی‌های خود را مدیریت کنید.

افزونه Insert Post Ads

افزونه بعدی که قصد معرفی آن را داریم همین افزونه است که شما با استفاده از این پلاگین می‌توانید به‌راحتی تبلیغات خودکار را نیز تجربه کنید و تبلیغات شما به‌صورت خودکار در هر محتوا که تصمیم بگیرید قرار می‌گیرد و نمایش تبلیغات در وردپرس را میتوانید با این افزونه انجام بدهید.

نصب افزونه Insert Post Ads

شما می‌توانید با استفاده از این افزونه اندازه و ابعاد تبلیغات خود را نیز مشخص کنید و حتی می‌توانید چندین تبلیغ را در یک بنر و یک پست انجام بدهید که یکی از ویژگی‌های خوب این افزونه است.

سرویس DoubleClick by Google برای نمایش تبلیغات در وردپرس

این سرویس توسط خود گوگل ارائه شده است و شما می‌توانید از آن برای تبلیغات و نمایش تبلیغات در وردپرس استفاده کنید و همچنین سرویس از نظر هزینه و همچنین قابل‌اطمینان بودن از سایر افزونه‌ها و ابزارها بهتر است و می‌تواند خیال شما راحت‌تر کند.

این سرویس همچنین به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید تبلیغات خود را بفروشید و از طریق این کار بتوانید رقابت خوبی با رقبای خود داشته باشید.

این سرویس می‌تواند به‌صورت خودکار بهترین پیشنهادها برای تبلیغات را تشخیص بدهد و شما می‌توانید مدیریت مالی تبلیغات خود را نیز با استفاده از این سرویس انجام بدهید اما باید بدانید که اگر در حال شروع کار هستید استفاده از این سرویس شاید برای شما کمی پیچیده و کار با آن برای شما سخت باشد پس به این نکته توجه کنید.

افزونه Ad Inserter

افزونه بعدی که باید به شما معرفی کنیم همین افزونه است که در دو نسخه رایگان و پریمیوم ارزش شده است و شما می‌توانید از آن برای تبلیغات خود استفاده کنید و همچنین شما می‌توانید که تبلیغات خود را به‌صورت تعداد مشخص برای پست‌ها به‌صورت خودکار ارسال کنید.

در بخش تنظیمات این افزونه یکسری بخش‌هایی وجود دارد که شما می‌توانید محل قرارگیری آگهی را مشخص کنید که قبل و بعد از پست باشد که یک سری امکانات ساده را در اختیار شما عزیزان قرار داده است که می‌توانید از آن برای نمایش تبلیغات در وردپرس خود استفاده کنید و کار سختی ندارید.

نشان دادن تبلیغ در وردپرس با افزونه Ad Inserter

شما می‌توانید این افزونه را از بخش مخزن وردپرس خود دانلود و نصب و فعال‌سازی آن را انجام بدهید تا به راحتی به کمک آن بتوانید نمایش تبلیغات در وردپرس را انجام بدهید.

نشان دادن تبلیغ در وردپرس با افزونه Ad Inserter

بعد از نصب افزونه در بخش تنظیمات شما یک گزینه تحت عنوان این افزونه اضافه خواهد شد.

دیدن افزونه Ad Inserter

بعد از کلیک روی این گزینه به بخش تنظیمات افزونه مراجعه خواهید کرد که در این قسمت می‌توانید باتوجه‌به بلوک‌های تبلیغاتی نام بلوک خود را برای تبلیغات انتخاب کنید. شما با کلیک روی بلوک‌ها می‌توانید نام آنها را تغییر بدهید و همچنین در این بخش می‌توانید کد مربوط به تبلیغات خود را نیز قرار بدهید.

وارد کردن کد تبلیغ در بخش Block

با فعال‌سازی گزینه php می‌توانید از این کدها برای قراردادن کدهای تبلیغات خود استفاده کنید و همچنین با کلیک روی گزینه تلفن همراه می‌توانید شکل آن را به ساده‌ترین شکل ممکن در بیاورید.

افزونه Quick Adsense

این افزونه یکی از افزونه‌های رایگان و بسیار محبوب برای نمایش تبلیغات در وردپرس میان کاربران است و شما با استفاده از آن می‌توانید از هر نوع تبلیغ استفاده کنید و برای سایت خود و همچنین برای تبلیغ‌های اشتراکی می‌توانید از این افزونه بسیار کاربردی و راحت استفاده کنید. شما در بخش تنظیمات این افزونه می‌توانید کدهای مربوط به تبلیغات را قرار بدهید و همچنین محل قرارگیری تبلیغات در صفحه را می‌توانید مشخص کنید و همان‌طور که گفته شد این افزونه بسیار میان کاربران محبوب است و بیش از ۱۰۰ هزار نصب فعال میان دارندگان سایت‌های اینترنتی است.

افزونه Quick Adsense

شما می‌توانید مشخص کنید که تبلیغات شما به‌صورت خودکار قبل از محتوا و یا اینکه بعد از محتوا قرار بگیرد و همچنین این افزونه به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید تبلیغات خود را در سایدبار نیز قرار بدهید.

جمع‌بندی

نمایش تبلیغات در وردپرس یکی از مواردی است که شما می‌توانید به‌راحتی آن را در سایت خود انجام بدهید و برای این کار می‌توانید از افزونه‌ها و ابزارهای مختلف که در بالا آنها را معرفی کردیم استفاده کنید. شما با استفاده از آموزش‌های بالا می‌توانید از میان ابزارها و افزونه‌ها انتخاب خود را انجام بدهید و به‌صورت خیلی راحت‌تر تبلیغات خود را در سایت خود مدیریت کنید. امیدواریم توانسته باشیم به شما عزیزان در زمینه نمایش تبلیغات در وردپرس کمک کنیم در صورت وجود مشکل و یا نظر می‌توانید در بخش نظرات سایت کافه وردپرس با ما در ارتباط باشید.

پیروز و سربلند باشید😉

نظرتون درباره کیفیت محتوا؟
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *