‌دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس در سال 2022

‌دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس در سال ۲۰۲۲

تایم مطالعه: ۱۳ دقیقه
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۰۷
فهرست مطالب

‌دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس در سال ۲۰۲۲ یکی از عوامل بسیار تأثیرگذار روی سئو و بهینه‌سازی سایت شما است که باید به آن توجه ویژه کنید و زمانی که یک سایت معتبر و باکیفیت برای یک سایت دیگر لینک می‌دهد باعث می‌شود موتورهای گوگل نیز تأثیرات مثبت آن را دریافت کند.

می‌توان گفت یکی از بخش‌های مهم سئو سایت فروشگاهی است. شما باید لینک خود را از سایت‌های معتبر دریافت کنید؛ زیرا تأثیرگذاری بسیار بیشتری نسبت به سایت‌های تازه دارد و این موضوع یک موضوع مهم است.پس تا انتهای مقاله دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس با کافه وردپرس همراه باشید.

دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس در سال ۲۰۲۲ چگونه است؟

دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس در سال 2022 چگونه است؟

شما نمی‌توانید که از یک راه ۱۰۰ درصدی برای دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس از سایت‌های معتبر استفاده کنید؛ ولی یک سری اقداماتی وجود دارد که با قرارگیری کنار یکدیگر می‌تواند باعث شود که یک سایت برای کاربران سایت بسیار باکیفیت شناخته شود. ابتدا شما باید سعی کنید که با معنا و مفهوم اصلی لینک بیشتر آشنا شوید تا بتوانید ‌دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس در سال ۲۰۲۲ را تجربه کنید.

توصیه می‌کنم برای شما که آموزش ووکامرس را ببینید تا بتوانید خیلی راحت فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید.

منظور از بک‌لینک چیست؟

منظور از بک‌لینک چیست؟

زمانی که شما از سایت‌های دیگر لینک دریافت می‌کنید در واقع بک‌لینک back-link دریافت کرده‌اید. زمانی که شما سایت‌های رتبه اول گوگل را مشاهده می‌کنید مطمئناً آن‌ها بک‌لینک‌های زیادی را از سایت‌های معتبر دریافت کرده‌اند و به علت قرارگیری آن‌ها میان رتبه‌های اول همین موضوع است؛ زیرا بک‌لینک برای گوگل یک فاکتور بسیار مهم در بهینه‌سازی سایت است و اگر می‌خواهید در میان رتبه‌های اول گوگل قرار بگیرید باید دریافت بک‌لینک باکیفیت در وردپرس را برای سایت خود به وجود بیاورید.

همچنین شما می‌توانید که از کلمات سایت خود برای لینک‌سازی داخلی استفاده کنید و اگر کلمه را به سایت دیگری لینک بدهید لینک‌سازی خارجی را انجام داده‌اید و یک نکته مهم دیگر این است که شما باید بدانید تمامی بک‌لینک‌ها چه داخلی و چه خارجی حتماً برای سایت شما مناسب نیستند و حتی می‌تواند روی سایت شما تأثیر منفی بگذارد در ادامه با دودسته بک‌لینک‌ها آشنا خواهید شد.

بک‌لینک فالو follow

منظور از لینک فالو این است که زمانی که کاربران روی آن کلمه کلیک می‌کنند به سایت لینک دهنده مراجعه می‌کنند و وارد سایت لینک دهنده می‌شوند و این موضوع بسیار موضوع مهم و تأثیرگذاری است که نتایج مثبتی را هم برای شما خواهد داشت و از مهم ترین بخش های دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس است.

بک‌لینک نو فالو Nofollow

یکی دیگر از روش‌های بک‌لینک همین روش است که برخلاف روش قبلی عمل می‌کند و به موتورهای جستجو و کاربران اجازه نمی‌دهد که سایت لینک دهنده را مشاهده کنند و به‌خاطر همین نمی‌توانند وارد سایت شما شوند و این روش روی سایت شما و همچنین روی بهینه‌سازی و سئو سایت شما هیچ‌گونه تأثیر مثبت نخواهد داشت.

چه بک‌لینک‌هایی برای گوگل مهم است؟

چه بک‌لینک‌هایی برای گوگل مهم است؟

زمانی که شما وب‌سایت‌های دیگر بک‌لینک می‌دهید در واقع می‌خواهید که در مقابل موتورهای گوگل به‌خوبی دیده شوید و تأثیر مثبت آن را برای سایت خود به ارمغان بیاورید و رتبه سایت خود را بالاتر ببرید؛ اما برای این کار شما باید از بک‌لینک‌های طبیعی استفاده کنید و اگر به این صورت نباشد و بک‌لینک شما به‌صورت غیرطبیعی شناخته شود نه‌تنها تأثیر مثبت روی سایت شما نخواهد داشت؛ بلکه ممکن است توسط گوگل سایت شما جریمه شود.

زمانی که در مورد بک‌لینک‌های غیرطبیعی صحبت می‌کنیم منظور ما این است که شما با استفاده از خریدوفروش لینک برای سایت خود جذب می‌کنید و یا اینکه لینک به سایت‌های دیگر می‌دهید که این روش توسط گوگل بسیار مخرب و دارای نتایج مخرب است و دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس اتفاق نمی‌افتد.

نکته مهم برای اینکه بک‌لینک شما به‌صورت طبیعی شناخته شود این است که در میان کسانی که در حوزه فعالیت شما در حال فعالیت هستند لینک‌دهی خود را انجام بدهید و به توضیح کلمه کلیدی باید دقت نمایید تا دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس برای شما انجام شود.

توصیه می‌کنم برای شما که افزونه ووکامرس چیست را ببینید تا دقیقا بدانید این پلاگین چیست و چگونه کار می‌کند.

محتوا مهم‌ترین بخش برای دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس

محتوا مهم‌ترین بخش برای دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس

در ادامه دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس می‌خواهیم به شما عزیزان بگوییم که چگونه می‌توانید با تکنیک‌هایی که گفته می‌شود بک‌لینک مناسب را دریافت کنید تا بیشترین تأثیر مثبت را روی سایت و همچنین رتبه سایت شما بگذارد. اما باید به این موضوع دقت کنید که محتوای باکیفیت سایت شما یکی از بخش‌های مهم برای دریافت وکیل که باکیفیت است و شما باید محتوای جذاب را تولید کنید و سپس با استفاده از آن لینک‌سازی را انجام بدهید.

۱_استفاده از تصاویر و ویدئوها

در اولین مرحله دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس باید به شما عزیزان بگوییم که در محتوای خود فقط به موضوعات متنی بسنده نکنید و در محتوای خود همیشه از محتوای تصویری و ویدئویی جذاب استفاده کنید؛ زیرا برای کاربران می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد و حتی اگر محتوای شما بسیار عالی باشد برخی‌ها به دلیل این که حوصله ندارند محتوای متنی را به‌صورت کامل نمی‌خوانند و در همین مرحله استفاده از محتوای تصویری و ویدئویی می‌تواند در جذب کاربران و نگه‌داشتن آن‌ها در سایت تأثیرگذار باشد.

۲_محتوای اصل و بدون کپی

یکی دیگر از موضوعاتی که روی بک‌لینک‌های سایت شما تأثیر مخرب می‌گذرد استفاده از محتوای کپی است و شما نباید از محتواهای دیگران استفاده کنید و سعی کنید که از محتوای خودتان به‌صورت اورجینال و اصل استفاده کنید و سپس لینک‌سازی را از طریق آن انجام بدهید.

اگر شما از محتوای باکیفیت و اصل استفاده کنید زمانی که سایر نویسندگان و کاربران و همکاران شما وارد سایت شما شوند متوجه می‌شوند که محتوای سایت شما بسیار مفید و باکیفیت است و در نتیجه به سایت شما بک‌لینک می‌دهند و همین موضوع می‌تواند باعث شود شما از طریق سایت خود به درآمد برسید پس این موضوع در دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس بااهمیت است.

۳_ تولید محتوای باکیفیت برای دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس

اگر شما می‌خواهید کاربران و یا گوگل و یا حتی همکاران خود در حوزه فعالیت را به سایت خود جذب کنید و آن‌ها را به یکی از مشتریان ثابت خود تبدیل کنید باید از محتوای مفید و باکیفیت در سایت خود استفاده کنید؛ زیرا محتوای باکیفیت و جذاب می‌تواند در جذب کاربران بیش از همه چیز تأثیرگذار باشد. هرچقدر محتوای سایت شما جذاب باشد بک‌لینک‌های بیشتری دریافت می‌کنید و در مقابل شما اگر از مقالات بی‌کیفیت و محتوای وحید مفید استفاده کنید هم کاربران سایت خود را از دست می‌دهید و همچنین هیچ‌گونه بچین که دریافت نخواهید کرد.

۴_استفاده از شبکه‌های اجتماعی

در ادامه دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس یکی از بخش‌های بسیار مهم اینترنت و فضای مجازی است؛ زیرا امروزه بسیاری از افراد در این بخش فعالیت دارند و شما با تولید محتواهای جذاب در شبکه‌های اجتماعی می‌توانید باعث شوید که کاربران به‌اشتراک‌گذاری آنها نوعی لینک‌سازی و بک‌لینک را انجام بدهند.

همچنین فعالیت شبکه‌های اجتماعی برای گوگل نیز مهم است و اگر شما در شبکه‌های اجتماعی به‌صورت مفید و باکیفیت فعال کنید روی گوگل تأثیر مثبت دارد و می‌تواند باعث و رتبه سایت شما بالا برود.

اگر که قصد دارید به نصب ووکامرس بپردازید مقاله آموزشی مورد نظر را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید.

۵_ تولید محتوای آموزشی (دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس)

امروزه به دلیل دسترس بودن آموزش‌های مختلف افراد سعی دارند که آموزش‌های خود را از طریق دوره‌های آموزشی و یا به‌صورت کلی از فضای اینترنت ببینند. شما با تولید محتوای آموزشی می‌توانید که کاربران زیادی را جذب کنید و اگر مثلاً در زمینه عکاسی فعالیت می‌کنید می‌توانید با برگزاری یک دوره مجازی آموزش عکاسی و فروش آن هم به کسب درآمد برسید و هم اینکه افراد زیادی را جذب سایت خود کنید و در نتیجه شما با این کار می‌توانید به‌خوبی دیده شوید و به‌نوعی بک‌لینک دریافت کنید.

۶_ محتوا را برای بلندمدت تولید کنید

زمانی که شما در مورد یک موضوع خاص محتوا تولید می‌کنید ممکن است بعد از گذشت مدتی و کم‌رنگ‌شدن آن موضوع محتوای شما نیز دیگر به درد مردم نخورد و به‌نوعی قدیمی شود. همین موضوع می‌تواند باعث شود که شما دیگر از طریق آن محتوایی چون دریافت این داشته باشید و برای اینکه به این مشکل نخورید شما باید به‌روزرسانی محتوای خود را هر ماه انجام بدهید.

۷_ اشتراک‌گذاری نمونه کارها

یکی از راه‌هایی که کاربران می‌توانند به شما اعتماد زیادی کنند دیدن سابقه شما از تو اگر سابقه شما خوب باشد به‌راحتی می‌توانند به شما اطمینان کنند و از شما به‌عنوان یک منبع باکیفیت یاد کنند و به این صورت شما می‌توانید که کاربران را به سایت خود راهنمایی کنید. شما می‌توانید که در یک بخش سایت خود یک قسمت با عنوان نمونه کارها ایجاد کنید و یا این که با استفاده از سایت  Dribbble می‌توانید نمونه کارها را به نمایش بگذارید و بک‌لینک دریافت کنید.

۸_با همکاران خود در ارتباط باشید

یکی از روش‌هایی که می‌تواند با استفاده از شما به‌خوبی دیده شوید و دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس را به همراه دارد انجام تبادل با سایت‌هایی که در حوزه فعالیت شما فعالیت می‌کنند است به صورتی که شما می‌توانید از همکاران خود بخواهید که لینک سایت شما و یا اینکه لوگوی سایت شما را در سایت خود قرار بدهند و شما هم این کار را برای هم کارتان انجام بدهید و در نتیجه برای هر دوی شما می‌تواند تأثیر مثبت و جذب کاربر را به همراه داشته باشد.

توصیه می‌کنم برای شما که دوره آموزش افزایش سرعت سایت بگذرانید تا بتوانید سرعت سایت خود را به بهترین شکل بالا ببرید.

۹_ ایجاد پست مهمان برای دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس

شاید در مورد پست مهمان اطلاعات زیادی امروز وجود نداشته باشد؛ اما در واقع بسیاری از سایت‌ها وجود دارند که به شما اجازه می‌دهد برای آنها مقاله و محتوای رایگان تولید کنید؛ ولی در عوض شما می‌توانید که درون محتوای آنها به سایت خود لینک بدهید و این کارها می‌تواند برای سایت شما بسیار فوق‌العاده و تأثیرگذار باشد.

اما برخی از سایت‌ها ممکن است به شما اجازه ندهند که بک‌لینک را درون محتوا قرار بدهید و شما می‌توانید که در بخش بیوگرافی خود لینک سایت خود را قرار بدهید و از این روش نیز می‌توانید برای دریافت کاربران استفاده کنید.

۱۰_ عضو انجمن‌های مرتبط خود شوید!

برخی انجمن‌ها در اینترنت وجود دارند که شما با عضویت در آن‌ها و قراردادن پروفایل‌های جذاب می‌تواند باعث شود که کاربران را به سمت سایت خود جذب کنید شما می‌توانید که در انجمن‌های وردپرسی عضو شوید و در آنجا به تبلیغات بپردازید و به این صورت بک‌لینک و جذب کاربر را به همراه خواهید داشت تا بتوانید دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس را تجربه کنید.

۱۱_ پرسش‌وپاسخ

احتمالاً شما هم مشاهده کرده‌اید که در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلف افراد بسیاری وجود دارند که سؤالات زیادی دارند و شما می‌توانید با پاسخگویی به سؤالات این افراد خودتان را یک متخصص نشان بدهید و زمانی که افراد علم و دانش شما را مشاهده کنند به سمت صفحه و سایت شما مراجعه می‌کنند و حتی شما در هنگام پاسخگویی می‌توانید پاسخ تبلیغاتی هم بدهید به‌نوعی که کاربر را مجاب کنید که به سمت سایت شما حرکت کند. این کار می‌تواند دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس به همراه داشته باشد پس از این روش غافل نشوید.

۱۲_ لینک‌دهی را آسان کنید! (دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس در سال ۲۰۲۲)

زمانی که شما از محتوا و مقالات باکیفیت استفاده می‌کنید می‌توانید این شانس را داشته باشید که سایر سایت‌ها و همچنین سایر نویسندگان نوشته‌های شما را کمک می‌کنند و در سایت خود قرار بدهند و با استفاده از این روش شما می‌توانید به‌راحتی و بدون دخالت خودتان دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس را تجربه کنید. شما با ایجاد کتابخانه HTML  می‌توانید به نویسندگان و دارندگان سایت‌های اینترنتی اجازه بدهید به‌راحتی محتوا و مقالات سایت شما را کپی می‌کند و در سایت‌های خودشان به اشتراک بگذارند.

شاید برایتان سوال پیش بیاید که افزونه المنتور چیست چیست و چه کاری برای سایت ما انجام می‌دهد؟

جمع‌بندی

‌دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس در سال ۲۰۲۲ از اصلی‌ترین روش‌های پیشرفت سایت است که شما باید بک‌لینک‌ها را به‌صورت مستمر دریافت کنید و حتی می‌توانید بدون خرج کردن پول و صرف هزینه‌های اضافی دریافت کاربر را به همراه داشته باشید.

روش‌های بسیار زیادی برای دریافت بک‌لینک وجود دارد؛ اما شما باید بدانید که برخی از این روش‌ها می‌تواند برای سایت شما تأثیر منفی بگذارد پس در نتیجه از روش‌هایی که در مقاله “دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس” گفته شده استفاده کنید و مطمئن باشید با استفاده از این روش می‌توانید بک‌لینک‌های خوبی را دریافت کنید و همگی این روش را به‌صورت اصولی و صحیح است. امیدواریم توانسته باشیم به شما عزیزان کمک کنیم در صورت وجود مشکل و یا نظر می‌توانید در بخش نظرات سایت کافه وردپرس با ما در ارتباط باشید.

پیروز و سربلند باشید.

نظرتون درباره کیفیت محتوا؟
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *