جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
درون ریزی و برون ریزی محصولات ووکامرس با افزونه Product Import Export for WooCommerce

درون ریزی و برون ریزی محصولات ووکامرس با افزونه Product Import Export for WooCommerce

تایم مطالعه: ۴ دقیقه
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
فهرست مطالب

درون ریزی و برون ریزی محصولات ووکامرس به شما این امکان را می‌دهد تا اطلاعات مربوط به یک محصول در فروشگاه را دانلود کرده و در سایت‌های دیگر اگر خواستید به‌راحتی انتشار بدهید و شما در این روش دیگر نیاز نیست به‌صورت دستی و تکی این کار راه انجام بدهید. امروز می‌خواهیم در این آموزش به‌صورت کامل افسانه‌ای را معرفی کنیم تا با استفاده از آن به‌راحتی بتوانید برون ریزی محصولات ووکامرس و درون ریزی محصولات ووکامرس راه انجام بدهید تا به‌راحتی بتوانید از تمام محصولات خود یک فایل خروجی را داشته باشید تا در سایت‌های دیگر بتوانید از آن‌ها استفاده کنید. تا آخر این مقاله با سایت کافه وردپرس همراه باشید.

آموزش کامل دورن ریزی و برون ریزی محصولات ووکامرس

امروز افزونه را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید به‌راحتی از آن برای گرفتن فایل‌های خروجی برای درون‌ریزی محتوا از آن استفاده کنید این افزونه Product Import Export for WooCommerce نام دارد. این افزونه در مخزن وردپرس وجود دارد و دارای بیش از ۳۰ هزار نصب فعال است و نشان از کارآمدی این افزونه دارد و محبوبیت بالای این افزونه نشان می‌دهد که این افزونه بسیار مناسب درون‌ریزی است. شما بعد از اینکه این افزونه را نصب کردید در منوی ووکامرس شما یک عنوان با نام Product Im-EX به وجود می‌آید که شما با مراجعه به این بخش می‌توانید به‌راحتی خروجی از محصولات ووکامرس خود بگیرید.

توصیه می‌کنم برای شما که آموزش ووکامرس را ببینید تا بتوانید خیلی راحت فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید.

درون ریزی و برون ریزی محصولات ووکامرس

در قسمت بعد برای برون ریزی محصولات ووکامرس می‌توانید به بخش Export Product in CSV Format بروید و با استفاده از گزینه Offset می‌توانید تعیین کنید که برون ریزی از کدام محصول شروع و انجام شود و برای این که این کار به‌خوبی انجام بشود می‌توانید آن را روی صفر قرار بدهید. همچنین با استفاده از گزینه Limit می‌توانید محدودیت در تعداد خروجی را مشخص کنید تا برای شما اتفاق بیفتد. با استفاده از گزینه Include hidden meta data می‌توانید اطلاعات متای محصول را در فایل خروجی استخراج کنید.

در مرحله آخر با کلیک روی گزینه   Export Products خروجی شما در قالب یک فایل CSV تهیه شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید از آن برای درون ریزی محصولات ووکامرس استفاده کنید‌. همان‌طور که مشاهده کردید برون ریزی محصولات ووکامرس و درون ریزی محصولات ووکامرس به‌راحتی قابل انجام است. در ادامه آموزش درون ریزی محصولات ووکامرس را بعد تهیه فایل را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

توصیه می‌کنم برای شما که افزونه ووکامرس چیست را ببینید تا دقیقا بدانید این پلاگین چیست و چگونه کار می‌کند.

درون ریزی محصولات ووکامرس چگونه است؟

شما بعد از اینکه فایل را تهیه کردید به‌راحتی می‌توانید آن را در یک سایت ووکامرس دیگر جای‌گذاری کنید و این‌چنین شما می‌توانید که تمامی اطلاعات را از سایت خودتان گرفته و در سایت محصولات ووکامرس دیگر جای‌گذاری کنید. شما در قدم اول برای این کار به سایتی که می‌خواهید درون‌ریز را انجام بدهید وارد شوید و این افزونه را در آن سایت هم نصب کنید و در بخش بعدی برای این کار وارد بخش Import Products in CSV Format بشوید.

درون ریزی محصولات ووکامرس

شما در قدم بعدی باید ابتدا روی گزینه Merge products if exists کلیک کنید تا اگر یک محصول مشابه دیده شد یکسان‌سازی انجام بشود و مشکلی پیش نیاید و در ادامه کار باید روی گزینه Import Products کلیک کنید تا به صفحه بعدی بروید.

بخش دوم درون ریزی محصولات ووکامرس

در ادامه به بخش‌های مختلف را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا شما بتوانید به‌صورت راحت‌تر کار کنید‌.

Select a file from your computer: شما با استفاده از این قسمت می‌توانید فایل تهیه شده را انتخاب کنید و با کلیک بر روی گزینه Choose File می‌توانید که کار را انجام دهید.

Delimiter: شما برای این که محصولات را از یکدیگر جدا کنید می‌توانید از این بخش کمک بگیرید و از اشکال انگلیسی برای جداسازی می‌توانید استفاده کنید.

Merge empty cells: در آخر هم روی این گزینه کلیک کنید تا بتوانید که سلول‌های باقی‌مانده را یکی کنید و مشکلی از این بابت هم پیش نیاید. در آخر هم برای اینکه کار انجام شود روی گزینه بارگذاری پرونده و درون‌ریزی آن  کلیک کنید و بسته به حجم کار منتظر بمانید تا به پایان برسد و در اتمام کار می‌توانید مشاهده کنید که درون‌ریزی به‌صورت کامل انجام شده است و شما موفق شدید.

اگر که قصد دارید به نصب ووکامرس بپردازید مقاله آموزشی مورد نظر را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید.

جمع‌بندی

درون ریزی و برون ریزی محصولات ووکامرس یکی از کارهای ساده است که می‌تواند باعث شود شما محصولات را از سایت خودتان روی سایت ووکامرس دیگر پیاده‌سازی کنید. اگر این کار را به‌صورت دستی انجام بدهید بسیار سخت و زمان بر است. اما شما با استفاده از پلاگین Product Import Export for WooCommerce این کار را به‌صورت چند دقیقه می‌توانید انجام بدهید و تمامی فایل‌های دریافت شده را در سایت ووکامرس مربوطه پیاده کنید. این آموزش را به‌صورت کامل در اختیار شما قرار دادیم تا شما به‌راحتی بتوانید این کار را انجام بدهید در صورت وجود مشکل و یا نظر می‌توانید در بخش نظرات سایت کافه وردپرس با ما در ارتباط باشید.

پیروز و سربلند باشید.

دانلود افزونه Product Import Export for WooCommerce

۵/۵ - (۱ امتیاز)
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *