جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
معرفی افزودنی های المنتور در وردپرس معرفی 6 پلاگین پرکابرد

معرفی افزودنی های المنتور در وردپرس | معرفی ۶ پلاگین پرکابرد

تایم مطالعه: ۲۱ دقیقه
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۱۲
فهرست مطالب

معرفی افزودنی های المنتور باعث می‌شود که شما بتوانید صفحات سایت خود را به‌صورت جذاب‌تری طراحی کنید و با استفاده از این افزودنی‌ها بتوانید بخش‌های مختلف سایت خود را از نو طراحی کنید. همه ما می دانیم که افزونه المنتور چیست اما معرفی پلاگین های المنتور باعث می‌شود که شما با شناخت بهتر آنها بتوانید بخش‌های مختلف سایت خود را دست خوش تغییراتی بکنید و باسلیقه خودتان سایت خودتان را طراحی کنید. تا آخر این مقاله با سایت کافه وردپرس همراه باشید.

معرفی افزودنی های المنتور در وردپرس

معرفی افزودنی های المنتور در وردپرس

همه ما می‌دانیم که یکی از قدرتمندترین افزونه‌ها در وردپرس المنتور است که شما با استفاده از آن می‌توانید مدیریت سایت خود را به‌صورت راحت‌تر و باقابلیت‌های ویژه‌تر انجام بدهید. شما با استفاده از المنتور می‌توانید به‌راحتی و بدون استفاده از کدنویسی طراحی‌های مدنظر را انجام بدهید و ویژگی‌های المنتور دست شما را بسیار بازمی‌گذارد.شما برای استفاده از المنتور و ویژگی‌های آن باید آموزش‌ها و قابلیت‌های آن را بشناسید تا بتوانید از تمام ویژگی‌های آن استفاده کنید زیرا استفاده از تمام ویژگی‌های آن می‌تواند تغییرات بسیار ریز و تأثیرگذاری را در سایت شما بگذارد که هم برای خودتان و هم برای کاربران سایتتان بسیار جذاب باشد و تأثیر مثبت را در آن مشاهده کنید.

البته برخی از کاربران بسته به کار خودشان نیاز دارند که یک سری امکانات ویژه‌تری مانند ووکامرس را برای فروشگاه‌های خود در اختیار داشته باشند که این افزونه‌ها در کنار المنتور می‌توانند یک پکیج کامل را برای طراحی در کنار شما داشته باشند. المنتور دارای پلاگین‌هایی است و ما قراره به معرفی پلاگین های المنتور بپردازیم.

توصیه می‌کنم برای شما که آموزش وردپرس را ببینید تا تسلط بیشتری به سیستم مدیریت محتوا وردپرس داشته باشید.

چرا به پلاگین های المنتور بپردازیم و از آن استفاده کنیم؟

چرا به پلاگین های المنتور بپردازیم و از آن استفاده کنیم؟ اگر بخواهیم جواب این سؤال را با یک دلیل قانع‌کننده به شما عزیزان بگوییم می‌توانیم بگوییم که المنتور در حال حاضر دارای بیش از دو میلیون نصب فعال است و همین تعداد نصب می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که قابلیت‌ها و محبوبیت‌های این افزونه بسیار زیاد است و اگر این افزونه کاربران را راضی نگه نمی‌داشت و امکانات فوق‌العاده را در اختیار آنها قرار نمی‌داد این تعداد نصب برای آن اتفاق نمی‌افتاد.البته که بسیاری از موارد در محبوبیت المنتور تأثیرگذار است که در ادامه مقاله به آنها اشاره می‌کنیم تا شما به‌صورت کلی تر با ویژگی‌های این افزونه و دلایل محبوبیت بیش از حد آن آشنا بشوید.

ویرایشگری آسان

پلاگین های المنتور باعث راحت‌تر شدن کارها می‌شوند. درگذشته افراد برای اینکه بتوانند صفحات سایت خود را طراحی کنند و کوچک‌ترین تغییرات را در آن ایجاد کنند نیاز به برنامه‌نویسی و متخصصان این زمینه داشتند اما شما با استفاده از ویرایشگر المنتور به‌راحتی می‌توانید به بخش‌های مختلف سایت خود را مورد تغییر قرار بدهید و به همین دلیل دسترسی آسان و رابط کاربری آسان می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در محبوبیت این افزونه داشته باشد.

حتی اگر شما تخصصی در زمینه طراحی سایت نداشته باشید می‌توانید که یک همایش کلی از تغییرات خود را قبل از ایجاد تغییرات مشاهده کنید و متوجه شوید که تغییرات شما می‌تواند تأثیرگذار باشد یا خیر و شما به‌صورت کلی یک پیش‌نمایش از تغییرات خود قبل از اجرای آن خواهید داشت که می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد.

صفحه سازی راحت با چند کلیک

شما برای این که صفحات را طراحی کنید نیاز ندارید که ساعت‌ها وقت بگذارید و طراحی سایت خود را جابه‌جا کنید شما با استفاده از چند کلیک ساده می‌توانید که جابه‌جایی و تغییرات را در صفحات سایت خود را انجام بدهید و همین دلیل می‌تواند باعث شود زمان کمتری از شما گرفته شود و طراحی به‌صورت آسان‌تر انجام بگیرد.

شما فقط نیاز دارید که کمی حوصله به خرج بدهید و خلاقیت‌های خود را در جابه‌جایی صفحات انجام بدهید تا بتوانید جذاب‌ترین صفحات را برای سایت خودتان بسازید و مطمئن باشید که برای این کار اصلاً کار سختی را ندارید و تمامی این کارها بسته به خلاقیت و تلاش شما است.

همچنین همان‌طور که اشاره شد شما اگر در حال شروع کار طراحی سایت هستید و می‌خواهید برای کسب‌وکار خود یک سایت را راه‌اندازی کنید به‌راحتی با استفاده از ویرایشگرهایی مانند المنتور می‌توانید که تغییرات را ایجاد کنید پس به همین دلیل برای افراد مبتدی بسیار مناسب است که از ویرایشگر المنتور استفاده کنند چون کار با آن بسیار راحت است.

توصیه می‌کنم برای شما که وردپرس چیست را ببینید تا دقیقا بدانید این سیستم چیست و چگونه کار می‌کند.

سایز صفحات را تغییر بدهید!

شما با استفاده از افزونه المنتور و پلاگین های المنتور می‌توانید که تغییرات در سایز صفحات را نیز ایجاد بکنید که این ویژگی یکی از ویژگی‌هایی است که در اکثر افزونه‌ها وجود ندارد ولی پلاگین المنتور این ویژگی را در اختیار شما قرار داده است. البته قبل از انجام تغییرات در سایز صفحات باید به قالب سایت خود توجه کنید زیرا می‌تواند باعث شود عملکرد آن دچار اختلال شود.

برای اینکه دچار مشکل نشوید می‌توانید از قالب‌های استاندارد استفاده کنید زیرا افزونه المنتور می‌تواند بخش‌های مختلف قالب‌های استاندارد را مورد تغییر قرار بدهد پس برای اینکه در آینده به مشکل برنخورید سعی کنید که از همان ابتدا از قالب‌های استاندارد استفاده کنید.

صفحات سایت خود را ذخیره کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های فوق‌العاده افزودنی های المنتور این است که به شما اجازه می‌دهد طراحی‌های خود را در سایر سایت‌ها نیز پیاده کنید که این کار برای طراحان سایت بسیار مناسب است و از تلف‌شدن وقت آنها جلوگیری می‌کند. همان‌طور که گفته شد اگر شما طراح سایت هستید می‌توانید در طراحی‌های خود را در سایر سایت‌ها پیاده کنید و این ویژگی یک ویژگی بسیار خوب است. حتی شما می‌توانید که طراحی‌های خود را در اختیار همکاران خود و یا دوستان خود قرار بدهید.

متن‌باز بودن المنتور و دسترسی‌ها

منظور از متن‌باز بودن المنتور یعنی اینکه شما می‌توانید تمامی تغییراتی که در نظر خود دارید را در آن پیاده کنید و شما دسترسی‌های زیادی را در این افزونه دارید. برای کسانی که طراحی صفحات را انجام می‌دهند متن‌باز بودن یکی از ویژگی‌های بسیار مهم و خاص به شمار می‌رود زیرا شما می‌توانید که تمامی نیازهای خود را با استفاده از این پلاگین فوق‌العاده از بین ببرید.

خط و شما می‌توانید که این افزونه را به‌صورت تخصصی شخصی‌سازی کنید اگر شما دارای تخصص در زمینه‌های برنامه‌نویسی باشید می‌توانید قالب‌ها و افزونه‌های سایت خود را شخصی‌سازی کنید و تغییرات را در آن‌ها ایجاد کنید. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که ایجاد شخصی‌سازی و تغییر در قالب‌ها و افزونه‌ها یک کار بسیار حساس است و اگر شما دارای تخصص کافی در این زمینه هستید می‌توانید این کار را انجام دهید در غیر این صورت سعی کنید که از افراد متخصص کمک بگیرید.

اگر که نمی‌دانید قالب وردپرس چیست و چه عملکردی را در سیستم مدیریت محتوا وردپرس دارد حتما مقاله مورد نظر را مطالعه کنید.

سازگاری با افزونه‌های سئو

یکی از فاکتورهای ویژه و مهم برای این که سایت شما پیشرفت کند سئو سایت شما از وردپرس در حال حاضر افزونه‌های بسیار زیادی برای سئو سایت است. پس از این بابت نگران نباشید و شما با استفاده از المنتور هیچ آسیبی به سئو سایت خود نمی‌زنید و در عوض بیشتر می‌توانید روی سئو سایت خودکار کنید زیرا المنتور نیز دارای بخش‌های مختلفی است که می‌تواند روی سئو سایت شما نیز تأثیرگذار باشد و هیچ آسیبی به سایر افزونه‌های سئو سایت شما وارد نمی‌کند.

البته شما باید بدانید که سئو سایت اصلی‌ترین ویژگی پیشرفته هر سایتی است که باعث می‌شود کسب‌وکار شما و سایت شما رونق بگیرد پس اگر سایت شما دارای ویژگی‌های منفی است که می‌تواند روی سایت شما تأثیر منفی بگذارد آنها را از بین ببرید. پلاگین های المنتور با بیشتر پلاگین‌ها سازگاری دارند.

طراحی ریسپانسیو و واکنش‌گرا

همه ما می‌دانیم که امروز موتورهای جستجوی گوگل بسیار پیشرفت کرده است و شما هر تغییری که ایجاد می‌کنید باید توسط موتورهای جستجو شناخته شوند پس شما با استفاده از ویرایشگر المنتور می‌توانید تمامی تغییرات خود را به موتورهای جستجوگر گوگل نیز اطلاع بدهید تا آنها با تغییرات سایت شما آشنا بشوند.

یکی دیگر از ویژگی‌های خوب افزونه المنتور این است که باعث می‌شود شما تغییرات خود را در تمامی دستگاه‌های الکترونیکی به‌صورت خوب مشاهده کنید و اگر شما طراحی را در کامپیوتر شخصی خود انجام می‌دهید تغییرات به‌صورت کلی در موبایل هم به همان صورت قابل‌مشاهده است و شما هیچ مشکلی از این بابت ندارید.

پس شما باید بدانید که اگر طراحی سایت خود و تغییرات آن را به‌گونه‌ای انجام بدهید که افراد نتوانند به‌خوبی آنها را مشاهده کنند باعث می‌شود که تأثیر منفی در کاربران شما داشته باشد پس شما باید تغییرات را چه جوری انجام بدهید که کاربران از مشاهده تغییرات لذت ببرند و محتوای خود را به‌راحتی دریافت کنند.

اگر که نمی‌دانید افزونه وردپرس چیست و چه عملکردی را در سیستم مدیریت محتوا وردپرس دارد حتما مقاله مورد نظر را مطالعه کنید.

سرعت آپلود زیاد

یکی از ویژگی‌های خوب و افزونه المنتور این است که باعث می‌شود شما تمامی تغییرات را با سرعت بالا در اختیار کاربران قرار بدهید و شما با ایجاد تغییر با استفاده از افزونه المنتور نمی‌توانید که سرعت سایت خود را کاهش بدهید و از نظر سرعت به مشکل برخورد نمی‌کنید. شما اگر در حال فعالیت در سایت خود هستید و کسب‌وکار شما در سایت شما انجام می‌گیرد باید سرعت سایت خود را یکی از اولویت‌های مهم خود قرار بدهید زیرا کاربران از سایت‌هایی که سرعت پایینی دارند فراری هستند و تأثیر منفی در آنها می‌گذارد تا سرعت سایت شما یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مثبت سایت شما است.

معایب استفاده از افزودنی های المنتور

در ادامه مقاله معرفی افزودنی های المنتور می‌خواهیم تعدادی از معایب افزودنی های المنتور را به شما عزیزان بگویم زیرا هیچ افزونه‌ای به‌صورت کامل بدون عیب نیست و همه افزونه‌ها دارای عیب‌هایی هستند اما مهم این است که تعداد ویژگی‌های مثبت آن نسبت به ویژگی‌های منفی آن بیشتر باشد و افزونه المنتور دارای ویژگی‌های مثبت بسیار زیادی است اما می‌خواهیم تعدادی از معایب آن را نیز بگوییم.

افزونه المنتور رایگان نیست.

پلاگین المنتور و افزودنی های المنتور رایگان نیست. همه ما می‌دانیم که همه افزونه‌های وردپرس در مخزن آن به‌صورت رایگان وجود دارد و افزونه المنتور نیز به این صورت قابل‌دسترس است اما این نسخه به‌صورت رایگان در اختیار ما قرار گرفته است نسخه کامل افزونه نیست و اگر شما بخواهید که از تمامی امکانات و ویژگی‌های فوق‌العاده افزونه المنتور استفاده کنید باید آن را خریداری کنید.

شاید خیلی از افراد از پرداخت مبلغ برای خرید این افزونه اجتناب کنند اما شما با درنظرگرفتن ویژگی‌ها و تأثیراتی که می‌تواند در سایت شما بگذارد خواهید دید که این افزونه ارزش این را دارد که ما برای خرید آن مبلغی را بپردازیم زیرا با استفاده از این افزونه می‌توانیم که اگر کسب‌وکاری داریم از طریق سایت به درآمد برسانیم.

اگر که قصد دارید به نصب افزونه وردپرس بپردازید توصیه می‌کنم حتما مقاله مورد نظر را مطالعه کنید تا بتوانید نصب پلاگین وردپرس را انجام دهید.

استایل لینک‌ها را نمی‌توان تغییر داد

یکی از معایب افزونه المنتور این است که به شما این امکان را نمی‌دهد تا بتوانید استایل لینک‌ها را تغییر بدهید و آن‌گونه که به نظر شما است آنها را پیاده کنید. شما باتوجه‌به قالب خود می‌توانید که استایل لینک‌ها را در اختیار داشته باشید و نمی‌توانید که خودتان استایل آنها را تغییر بدهید.زمانی که قالب خود را خریداری می‌کنید و آن را پیاده می‌کنید حتماً به استایل لینک سایت خود توجه کنید تا بعداً به مشکل نخورید. متاسفانه افزودنی های المنتور هم نمی‌توانند این کار را به خوبی انجام دهند.

تغییر و ویرایش ویجت‌ها به‌صورت مستقیم

اگر بخواهیم یکی دیگر از معایب افزونه المنتور و پلاگین های المنتور را بگوییم که بسیار جزئی است اما اگر این امکان را داشتید می‌توانستید به‌صورت راحت‌تر کار خود را انجام بدهید تغییر به‌صورت مستقیم در ویژه تا است که این امکان برای ما میسر نیست. شاید ما از برخی از ویژه تا راضی نباشیم و بخواهیم آنها را تغییر بدهیم اما نمی‌توان به‌صورت کلی آنها را حذف کرد و باید با آنها کنار آمد.

معرفی بهترین پیلاگین های المنتور

در ادامه مقاله معرفی پلاگین های المنتور می‌خواهیم بهترین افزودنی های این افزونه را به شما معرفی کنیم و آنها را مورد بررسی قرار بدهیم تا شما بتوانید با اطلاعات دقیق و راحت‌تر از آنها استفاده کنید.

Essential Addons

Essential Addons
چاگر که قصد دارید به نصب قالب وردپرس بپردازید توصیه می‌کنم حتما مقاله مورد نظر را مطالعه کنید تا بتوانید نصب پوسته وردپرس را انجام دهید.

یکی از بهترین پلاگین های المنتور همین ابزار است که یک مجموعه از ابزار را به‌صورت رایگان و به‌صورت پریمیوم در اختیار شما قرار می‌دهد به شما می‌توانید از این ابزارهای قدرتمند در سایت خود استفاده کنید. نسخه رایگان این مجموعه دارای بیش از ۳۰۰ هزار نصب فعال است که نشان‌دهنده محبوبیت بالا و کارآمد بودن آن دارد.شما با استفاده از نسخه رایگان این افزونه می‌توانید که ۲۸ ابزار را در اختیار داشته باشید و از آن‌ها برای ایجاد تغییرات و امکانات استفاده کنید.

شبکه‌های نوشته‌ها، جدول زمانی نوشته‌ها، توصیه‌نامه مشتریان همگی برخی از ابزارهای رایگانی هستند که در این افزونه در اختیار شما قرار گرفته است. همچنین همان‌طور که گفته شد افزونه المنتور می‌تواند به شما یک پیش‌نمایش را نشان بدهد و شما با کلیک بر روی هر ابزارک می‌توانید که وظیفه آن ابزار و ایجاد تغییرات را مشاهده کنید. واقعا این افزونه جزو یکی از بهترین پلاگین های المنتور است.

PowerPack for Elementor

PowerPack for Elementor

یکی دیگر از امکانات افزونه المنتور همین مجموعه است که دارای بیش از ۳۰ ابزار فعال برای شما است که در نسخه رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما می‌توانید از آنها استفاده کنید. تمامی این ابزارک‌ها به صورتی طراحی شده است که شما فقط نیاز دارید از خلاقیت خودتان استفاده کنید و از هیچ نوع کدنویسی نمی‌خواهد که استفاده کنید. این پلاکین هم یکی از بهترین افزودنی های المنتور است.

اگر بخواهیم برخی از ویژگی‌های این مجموعه و افزونه را به شما عزیزان بگوییم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • پشتیبانی تخصصی
  • موجود بودن بسته مادام‌العمر
  • برندینگ برچسب سفید (White Label)
  • استفاده نامحدود در وب‌سایت‌های شخصی

توصیه می‌کنم برای شما که آموزش ووکامرس را ببینید تا بتوانید خیلی راحت فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید.

Ultimate Addons

Ultimate Addons

یکی دیگر از پلاگین های المنتور که به‌صورت غیر رایگان عرضه شده است و برای استفاده از آن شما باید آن را خریداری کنید همین افزونه است و این افزونه می‌تواند مانند افزونه‌های قبلی یکسری ابزارک را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید از آنها استفاده کنید. این افزونه این قابلیت را به سایت شما می‌دهد که شما بتوانید دسته‌بندی‌ها را افزایش بدهید و دسته‌بندی‌های مختلف مانند ووکامرس را در اختیار شما قرار می‌دهد.

شما همچنین می‌توانید با مراجعه به سایت این افزونه یک پیش‌نمایش کلی را از ویژگی‌های ابزارک را مشاهده کنید تا اگر برای سایت شما مناسب بود آن را خریداری کنید و این ویژگی یک ویژگی خارق‌العاده است که می‌تواند کار را برای کاربران بسیار راحت کند. در ادامه به یکی دیگر از پلاگین‌های المنتور خواهیم پرداخت.

Crocoblock

Crocoblock

یکی دیگر از بهترین پلاگین های المنتور همین افزونه است که می‌تواند یکسری ابزارهای Jet را به‌صورت کامل و به‌صورت بسته‌بندی در اختیار شما قرار بدهد و حتی این افزونه دارای یک مجموعه‌ای از قالب‌های ازپیش‌ساخته شده است که در اختیار شما قرار می‌گیرد.

این افزونه دارای ابزارهایی است که به شما این امکان را می‌دهد بخش‌های مختلف سایت خود را شخصی‌سازی کنید و همچنین باقابلیت‌های خود می‌تواند به شما این امکان را بدهد که طراحی‌های باکیفیت را داشته باشید. همچنین همان‌طور که می‌دانید شخصی‌سازی سایت یکی از کارهایی است که می‌تواند در سئو سایت شما بسیار تأثیر مثبت بگذارد و شما توسط موتورهای جستجوگر گوگل بسیار دیده شوید پس از ویژگی شخصی‌سازی این افزودنی غافل نشوید.

البته که یک قانون کلی وجود دارد و آن هم این است که همیشه سعی کنید افزونه‌های خود را ابتدا روی لوکال‌هاست امتحان کنید تا متوجه شوید که تداخلی وجود ندارد زیرا اگر تداخل وجود داشته باشد می‌تواند روی سایت شما تأثیر منفی بگذارد و اگر می‌خواهید در آینده دچار مشکل نشوید ابتدا یک تست را انجام بدهید و سپس روی سایت اصلی خود پیاده کنید. در ادامه به یکی دیگر از پلاگین های المنتور خواهیم پرداخت.

توصیه می‌کنم برای شما که افزونه ووکامرس چیست را ببینید تا دقیقا بدانید این پلاگین چیست و چگونه کار می‌کند.

AnyWhere Elementor

AnyWhere Elementor

یکی دیگر از بهترین پلاگین های المنتور المنتور همین افزونه می باشد که می تواند بسیاری از امکانات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار بدهد و فرق چندانی با نسخه غیر رایگان خود ندارد.همان‌طور که گفته شد بیشتر افزونه‌ها به‌صورت غیر رایگان و رایگان در اختیار ما قرار می‌گیرد اما این افزونه یکی از افزونه‌هایی است که نسخه رایگان آن نیز دارای امکانات بسیار زیادی است.

شما با استفاده از نسخه غیر رایگان آن می‌توانید که بخش‌های مختلف قالب خود را مورد تغییر قرار بدهید و بیشتر روی قالب سایت تمرکز دارد و اگر بخواهیم برخی از ویژگی‌های غیر رایگان این افزونه را به شما بگوییم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • طرح‌بندی پست
  • طرح‌بندی صفحات وبلاگ
  • آرشیو دسته‌ها
  • آرشیو نویسندگان
  • طرح‌بندی صفحه جستجو
  • طرح‌بندی صفحه ۴۰۴

اگر که قصد دارید به نصب ووکامرس بپردازید مقاله آموزشی مورد نظر را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید.

Element Pack

Element Pack

اگر بخواهیم در مورد این افزونه صحبت کنیم می‌توانیم ببینیم که یکی از فوق‌العاده‌ترین افزودنی های المنتور می‌باشد که دارای امکانات بسیار زیادی است و شامل ابزارها و قالب‌هایی است که به‌صورت کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد و به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً از این افزودنی استفاده کنید.این افزونه یکی از ویژگی‌های محبوب خود یعنی فهرست‌بندی مطالب را در اختیار دارد که به‌صورت کامل این وظیفه را انجام می‌دهد و می‌تواند یک سایت با ظاهری جذاب و با دسترسی آسان را در اختیار کاربران قرار بدهد.

توصیه می‌کنم برای شما که دوره آموزش افزایش سرعت سایت بگذرانید تا بتوانید سرعت سایت خود را به بهترین شکل بالا ببرید.

جمع‌بندی

معرفی افزودنی های المنتور می‌تواند باعث شود که شما از تمامی امکانات المنتور به‌صورت بهتری بهره ببرید و بدانید که کدام یک از افزودنی های المنتور می‌تواند برای سایت شما مناسب باشد. ما امروز در این مقاله به‌صورت کلی به معرفی پلاگین های المنتور پرداختیم و تمامی ویژگی‌های آن‌ها را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تا بتوانید از آنها در سایت خود استفاده کنید. همچنین معایب و ویژگی‌ها و معرفی پلاگین های المنتور و به‌صورت کلی افزونه المنتور را مورد بررسی قرار دادیم تا شما با کم‌وکاستی‌ها و ویژگی‌های مثبت و منفی آن آشنا بشوید تا بتوانید با دید بهتر و با اطلاعات بیشتر از آن استفاده کنید.

امیدواریم توانسته باشیم به شما عزیزان کمک کنیم در صورت وجود مشکل و یا نظر می‌توانید در بخش نظرات سایت کافه وردپرس با ما در ارتباط باشید.

پیروز و سربلند باشید.

نظرتون درباره کیفیت محتوا؟
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *