جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
قیمت گذاری در ووکامرس براساس نقش با استفاده از افزونه Woocommerce Role Based Price

قیمت گذاری در ووکامرس براساس نقش با استفاده از افزونه Woocommerce Role Based Price

فهرست مطالب

قیمت گذاری در ووکامرس براساس نقش چه کاربردی دارد؟ در فروشگاه‌های اینترنتی نقش‌های بسیار زیادی وجود دارد مانند خریدارانی که خریدارهای همیشگی ما و مشتری‌های ثابت ما هستند و یا خریدارانی که به‌تازگی به فروشگاه ما آمده‌اند و قیمت گذاری در ووکامرس براساس نقش یک اعمال تخفیف پیشرفته در ووکامرس است.

ممکن سایت فروشگاهی شما از جمله سایت‌های باشد که دارای بیش از چندین فروشنده و نویسنده برای محصولات و چندین تولیدکننده محتوا باشد تمامی این افراد کسانی هستند که نقش‌های مختلفی در سایت دارند و شما در این زمان نیازبه قیمت گذاری در ووکامرس براساس نقش را دارید.

شاید در نگاه اول به‌صورت برخورد یکسان می‌توان به‌تمامی این نقشه‌ها نگاه کرد و برای آنها باید ویژگی‌های مختلف را در نظر بگیریم مانند تخفیف‌های دسته‌جمعی برای هر گروه. در این مقاله قصد داریم با استفاده از افزونه Woocommerce Role Based Price امکان قیمت گذاری در ووکامرس براساس نقش را به شما آموزش دهیم که برای هر نقش یک نوع قیمت مشخص تعیین کنید.

فهرست مطالب

آشنایی با افزونه Woocommerce Role Based Price

افزونه Woocommerce Role Based Price

این افزونه این امکان را به شما می‌دهد که قیمت گذاری در ووکامرس براساس نقش مجزا تعیین کنید و در واقع قیمت گذاری در ووکامرس براساس نقش را انجام دهید. زبان این افزونه به‌صورت هوشمند و خودکار زبان فارسی است و کار با تنظیمات آن می‌تواند راحت باشد.

برای نصب افزونه به قسمت پیشخوان وردپرس بروید و سپس افزونه را فعال کنید و برای انجام تنظیمات آن بر روی تب افزونه بروید. بعد از رفتن به بخش تنظیمات این افزونه قسمت‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید تنظیمات را روی آنها اعمال کنید تا قیمت گذاری در ووکامرس براساس نقش انجام گیرد.

بخش اصلی

بخش اصلی افزونه Woocommerce Role Based Price

در قسمت اصلی افزونه قیمت گذاری در ووکامرس براساس نقش شما می‌توانید دو بخش را مورد تغییر قرار دهید. بخش اول نقش کاربر مجاز است که شما می‌توانید با استفاده از این قسمت نقش هایی را که می‌خواهید اضافه کنید و با استفاده از بخش اجازه قیمت‌گذاری محصولات شما می‌توانید برای قسمت قیمت اصلی یک تخفیف قرار دهید .

تعیین نام نقش

قیمت گذاری در ووکامرس براساس نقش با استفاده از افزونه Woocommerce Role Based Price

شما در بخش تعیین نام نقشه کاربر می‌توانید برای تمامی نقش‌هایی که تعیین کرده‌اید نام مشخص کنید.

قیمت دید

بخش قیمت دید پلاگین Woocommerce Role Based Price

در بخش قیمت دید مخفی می‌توانید تنظیماتی را اجرا کنید مانند بخش قیمت مخفی که با استفاده از این قسمت شما این قابلیت را دارید که برای افرادی که می‌خواهید قیمت را مخفی کنید و برای چه کسانی به نمایش دربیاید. شما در قسمت پیگیری سفارش دکمه می‌توانید برای هر نقش که می‌خواهید غیرفعال کنید و در بخش مخفی کردن محصولات این امکان را دارید که برای هر نقش که می‌خواهید محصول را مخفی کنید.

در قسمت تنظیمات متغیر برای قیمت گذاری در ووکامرس براساس نقش محصول شما این امکان را دارید که نوع محصول مورد نظرتان را مشخص کنید و بعد از انجام این تنظیمات شما این امکان را دارید که به صفحه هر محصول که می‌خواهید بروید و بتوانید نقش‌هایی را برای آنها تعیین کنید.

همان‌طور که قابل‌مشاهده است در این بخش یک عنوان به اسم ویرایش و یا افزودن قیمت‌گذاری نقش وجود دارد شما با استفاده از این بخش و با کلیک بر روی آن می‌توانید صفحه به‌صورت لایت باکس در اختیار داشته باشید.

همان‌طور که در بخش‌های قبلی نقش‌هایی را تعیین کردید قیمت برای هر محصول شما انتخاب کرده‌اید و می‌توانید برای هر نقش یک تخفیف را انتخاب کنید.

جمع‌بندی

قیمت گذاری در ووکامرس براساس نقش یک عمل کاملا کاربردی است. اگر شما از جمله دارندگان فروشگاه‌های اینترنتی هستید که دارای چندین نقش هستید مانند چندین فروشنده نویسنده و چندین تولیدکننده محتوا می‌توانید برای هر محصول یک نوع تخفیف را انتخاب کنید.

این کار شما با یک افزونه که معرفی شد می‌توانید انجام دهید کار با افزونه به دلیل فارسی بودن آن بسیار راحت است و می‌توانید تنظیماتی را که می‌خواهید روی آن اعمال کنید.

در صورت وجود مشکل و یا سؤال می‌توانید در قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید. ممنون که تا به اینجا همراه ما بودید. اگر این مقاله برای شما مفید حتما آن را با دیگران به اشتراک بگذارید تا آن‌ها هم استفاده لازم را ببرند.

پیروز و سربلند باشید.

نظرتون درباره کیفیت محتوا؟
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *