جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
محصولات مرتبط در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Product Bundles

محصولات مرتبط در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Product Bundles

تایم مطالعه: ۳ دقیقه
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۱۸
فهرست مطالب

محصولات مرتبط در ووکامرس را چگونه بفروشیم؟ رووکامرس درواقع بزرگ‌ترین فروشگاه ساز در فضای وردپرس است و شما با استفاده از آن میتوانید افزودن محصول به ووکامرس را انجام داده و آن را به فروش برسانید.

البته شاید شما یک سری امکانات خاص مانند فروش محصولات مرتبط در ووکامرس را بخواهید که در ووکامرس وجود ندارد و شما برای فروش محصولات در کنار یکدیگر نیاز به یک افزونه به نام افزونه YITH WooCommerce Product Bundles دارید.

در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که چگونه با استفاده از این افزونه محصولات مرتبط در ووکامرس را در کنار یکدیگر به مشتری‌های خود بفروشید. پس این مقاله را از دست ندهید و تا آخر این مقاله همراه سایت ما باشید.

منظور از محصولات مرتبط

منظور از محصولات مرتبط در ووکامرس یعنی وقتی شما می‌خواهید یک محصول مانند موبایل را به فروش برسانید همراه آن محصول محصولاتی دیگر مانند قاب موبایل و یا گلس  و یا هندزفری و دیگر محصولات مرتبط با موبایل را در کنار یکدیگر قرار می‌دهید.

زمانی که مشتری می‌خواهد موبایل را بخرد همراه آن هندزفری و یا قاب موبایل را نیز می‌خرد. شاید فکر کنید که این کار در فروش شما تأثیر نگذارد و اگر بخواهد آن محصول را بخرد می‌رود جستجو می‌کند و آن را میخرد.

ولی این‌گونه نیست و وقتی شما محصولات مرتبط در ووکامرس را در کنار یکدیگر قرار می‌دهید تازه آنجا است که کاربر می‌فهمد که باید این محصولات را هم در کنار محصول اصلی خریداری کند.

افزونه YITH WooCommerce Product Bundles

این افزونه یکی از افزونه‌های مخصوص ووکامرس است که برای محصول مرتبط در ووکامرس ساخته شده است و کار آن فروش محصولات مرتبط در ووکامرس در کنار یکدیگر است.

این افزونه این امکان را می‌دهد که کاربر بعد از انتخاب محصولات مرتبط در ووکامرس محصول اصلی در سبد خرید خود همه آنها را یکجا داشته باشد و فرد خرید خود را تکمیل کند. این افزونه در مخزن وردپرس شما به‌صورت رایگان قرار دارد و شما می‌توانید رایگان آن را نصب و فعال‌سازی کنید.

آموزش اضافه کردن محصولات مرتبط در ووکامرس

این افزونه باعث می‌شود که در ووکامرس شما یک سری ویژگی‌های خاص اضافه شود برای مثال شما می‌توانید در عنوان هر محصول یک نام را انتخاب کنید و فروش محصولات مرتبط در ووکامرس با آن محصول را در کنار آن قرار دهید.

شما برای استفاده از این قابلیت ابتدا باید یک محصول را ایجاد کنید و سپس اطلاعات محصول را بر روی product bundles قرار دهید و سپس شما می‌توانید محصولات مرتبط در ووکامرس را اضافه کنید.

گزینه product bundles برای اضافه کردن محصول مرتبط در ووکامرس

بعد از واردکردن این اطلاعات شما می‌توانید محصولات مرتبط در ووکامرس با آن محصول اصلی را قرار دهید. برای مثال شما می‌توانید برای محصول موبایل یک سری اطلاعات دیگر مانند محصولات مرتبط با آن را اضافه کنید.

اضافه کردن کردن محصولات مرتبط در ووکامرس

اگر بعد از انجام این کارها به صفحه محصول اصلی بروید محصولات مرتبط با آن را به‌صورت لیست می‌توانید مشاهده کنید. کاربر بعد از تماشای لیست می‌تواند با کلیک بر روی محصولات مرتبط آنها را خریداری کند البته که برای نمایش زیباتر و جذاب‌تر محصولات مرتبط در ووکامرس می‌توانید خصوصی‌سازی‌هایی را انجام دهید.

افزودن محصولات مرتبط در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Product Bundles

شما با استفاده از این افزونه یک قابلیت دیگر هم دارید و آن هم این است که می‌توانید موجودی انبار را کنترل کنید. بعد از اضافه‌کردن محصول اصلی محصولات مرتبط آن را کنار آن اضافه کنید و در دید کاربران قرار دهید.

شما به دلیل اینکه محصولات را از ووکامرس انتخاب می‌کنید می‌توانید این تنظیمات را انجام دهید که اگر موجودی محصول وجود نداشت برای کاربر عدم موجودی ارسال شود. اگر هم کالا موجود بود کاربر می‌تواند آن را خریداری کند.

اگر بعد از انجام تنظیمات محصول برای شما به نمایش درنیامد مطمئن شوید که اطلاعات محصول را بر روی bundle options قرار داده‌اید.

تنظیمات محصول مورد نظر برای اضافه کردن

نکته مهمی که باید رعایت کنید این است که سعی کنید تمامی محصولات مرتبط در ووکامرس را بر روی محصول ساده قرار دهید تا به‌صورت صحیح به مشتری نشان داده شود. برای مثال شما باید قاب موبایل را به‌عنوان محصول ساده در کنار محصول اصلی قرار دهید.

جمع‌بندی

در دنیای ووکامرس دارندگان سایت سعی دارند که روزبه‌روز فروش خود را افزایش دهند و برای فروش بیشتر همواره با راه‌هایی پیش می‌روند. یکی از این راه‌ها فروش محصولات مرتبط در ووکامرس با محصول اصلی است که شما در کنار یکدیگر می‌توانید به مشتری بفروشید. در سیستم مدیریت محتوا وردپرس این کار با استفاده از افزونه YITH WooCommerce Product Bundles امکان‌پذیر است.

این کار را شما با استفاده از یک افزونه که معرفی کردیم می‌توانید به‌راحتی انجام دهید و صددرصد تأثیر مثبت فروش خود را مشاهده کنید. در صورت وجود مشکل و یا نظر می‌توانید در قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید.

پیروز و سربلند باشید.

نظرتون درباره کیفیت محتوا؟
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *