جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
نمایش اسلایدری از محصولات ووکامرسی با افزونه Product Slider for WooCommerce

نمایش اسلایدری از محصولات ووکامرسی با افزونه Product Slider for WooCommerce

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۲۲
فهرست مطالب

نمایش اسلایدری از محصولات ووکامرسی چه کاربردی دارد؟ آیا این کار تنها با استفاده از افزونه Product Slider for WooCommerce امکان‌پذیر است؟ ویژگی‌های این افزونه و این کار چیست؟

امروزه موفقیت بیشتر سایت‌های اینترنتی به‌خاطر درک مخاطبان از سایت می‌باشد کاربران به‌راحتی باید در سایت شما محصول و یا محتوای موردنظر خودشان را پیدا کنند و وقتی که شما هر روز سایت خود را گسترش می‌دهید این دسترسی افراد محدودتر و سخت‌تر می‌شود و این کار یک روش مناسب برای افزودن محصول در ووکامرس است.

در چنین زمانی شما به نمایش اسلایدری از محصولات ووکامرسی نیاز دارید تا بتواند محصول را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار دهد و کاربران برای یافتن محصول موردنظر خود صفحه به صفحه دنبال محتوای موردنظرشان نباشند. نمایش اسلایدری از محصولات ووکامرسی در واقع یک راه فروش ویژه برای فروش بیشتر است و با استفاده از آن می‌توانید همیشه کاربران را متصل به سایت خود نگه دارید.

فهرست مطالب

نمایش اسلایدری از محصولات ووکامرسی چه فایده‌ای دارد؟

در واقع نمایش اسلایدری از محصولات ووکامرسی یک پرده برای نمایش محصولات و محتوا به کاربران است که جزئیات بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید یک کاتالوگ برای محصولات خود درست کنید که پیمایش در آن برای کاربران بسیار راحت است.

شما زمانی که یک نوار لغزنده درست کنید بسته به نوع سلیقه و کارایی می‌تواند حجم‌های مناسبی را اشغال کند.

معرفی افزونه Product Slider for WooCommerce

افزونه Product Slider for WooCommerce

این افزونه در واقع یکی از بهترین و محبوب‌ترین افزونه‌ها در مورد ساخت اسلایدرها است که می‌توانید از آن استفاده کنید. کار با این افزونه بسیار راحت است و درعین‌حال امکانات و ویژگی‌های خاصی در مورد شخصی‌سازی می‌تواند در اختیار شما قرار دهد.

این افزونه به شما این امکان را می‌دهد که اسلایدرها را در ظاهری جذاب و بسیار زیبا در اختیار کاربران بگذارید. بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه یک عنوان با بخش اسلایدر محصول در زیر منوی ووکامرس شما اضافه می‌شود که شما با استفاده از این بخش می‌توانید مدیریت و تنظیمات مربوط به افزونه را انجام دهید.

چگونه افزونه را راه‌اندازی کنیم؟

ابتدا در قدم اول شما باید افزونه را دانلود کنید و بعد از دانلود نصب و فعال‌سازی نمایش اسلایدری از محصولات ووکامرسی را انجام دهید بعد از اتمام کار در منوی ووکامرس شما یک عنوان با بخش اسلایدر محصول اضافه می‌شود. بعد از کلیک بر روی این بخش شما می‌توانید تمام اسلایدرهایی را که تاکنون ساخته‌اید را مشاهده کنید.

اضافه کردن محصول برای نمایش اسلایدی در افزونه Product Slider for WooCommerce

چگونه اسلایدر جدید اضافه کنیم؟

در قدم اول برای اضافه‌کردن اسلایدر جدید باید بر روی افزودن جدید کلیک کنید در قدم بعدی یک صفحه برای شما باز می‌شود که باید یک نام را برای اسلایدر انتخاب کنید و در قدم بعدی به بخش تنظیمات عمومی بروید و در قسمت نوع اسلایدر محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید. در صفحه بعد شما باید یک تم برای اسلایدر مشخص کنید که در نسخه رایگان شما تنها می‌توانید یک تم را انتخاب کنید و سپس باید قالب موردنظر را انتخاب کنید.

در قسمت بعد یک سری شخصی سازی های شما می توانید انتخاب کنید مثلاً می توانید مشخص کنید که کدام محصول در نمایش اسلایدری از محصولات ووکامرسی مشخص شود شما اگر از نسخه رایگان استفاده کنید در این بخش میتوانید بخش آخر این محصول و یا محصول ویژه را انتخاب کنید و اگر می خواهید به امکانات بیشتری دسترسی داشته باشید باید نسخه غیر رایگان آن را تهیه کنید.

بخش اسلایدری افزونه Product Slider for WooCommerce

در قدم بعدی در بخش چک باکس باید مشخص کنید که اگر محصول در انبار موجود نبود به نمایش در بیاید یا خیر. در بخش بعدی باید تعداد ستون‌های موجود در هر اسلاید را مشخص کنید که چگونه به نمایش در بیاید. در بخش بعدی نیز می‌توانید مشخص کنید چه تعداد محصول در هر اسلایدر به نمایش در بیاید.

در بخش بعدی شما می‌توانید مشخص کنید که مرتب‌سازی اسلایدرها بر چه اساسی صورت بگیرد که می‌توانید گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای مثال شما می‌توانید تعیین کنید که محصولات در اسلایدر بر اساس صعودی مرتب‌سازی شود یا نزولی. در بخش آخر هم می‌توانید پیش اسلاید را برای محصولات خاموش و یا روشن کنید.

 

در بخش بعدی برای پیکربندی تنظیمات مربوط به افزونه نمایش اسلایدری از محصولات ووکامرسی شما می‌توانید به قسمت کنترل‌های اسلایدر مراجعه کنید. در بخش اول شما می‌توانید پخش خودکار اسلایدر را خاموش و یا روشن کنید. در دو قسمت بعدی این امکان را دارید که سرعت پخش و سرعت‌پیمایش اسلایدرها را مشخص کنید.

در بخش بعدی می‌توانید مشخص کنید که با اشاره کردن موس بر روی اسلایدر پخش شود یا خیر. شما می‌توانید جهت پخش اسلایدر را مشخص کنید که از چپ به راست باشد و یا از راست به چپ که یکی از امکانات خاص این افزونه همین است که شخصی‌سازی‌های زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

بخش تنظیمات تصویر پلاگین Product Slider for WooCommerce

 

در مرحله بعد شما باید به سراغ تنظیمات ناوبری نمایش اسلایدری از محصولات ووکامرسی بروید که می‌توانید پیکان ناوبری را فقط برای موبایل خاموش کنید و پنهان شود. در بخش بعدی هم باید رنگ‌های مخصوص به ناوبری را مشخص کنید.

بخش تایپوگرافی افزونه

بخش های مختلف افزونه

در قسمت بعدی می‌توانید تنظیمات مربوط به صفحه‌بندی را انجام دهید و نقاط و رنگ‌های آن را مشخص کنید که به چه رنگی باشد و نقطه فعال به چه رنگی باشد. در بخش بعدی هم شما می‌توانید یک سری تنظیمات جزئی مانند خاموش و روشن‌کردن حالت کشیدن با موس را برای افزونه نمایش اسلایدری از محصولات ووکامرسی انجام دهید.

در قدم بعدی شما باید وارد تنظیمات مربوط به سربرگ گزینه‌های نمایش شوید. در این بخش ابتدا مخفی و یا نمایش دادن عنوان را مشخص کنید در قدم بعدی می‌توانید رنگ مربوط به دکمه تخفیف را مشخص کنید.

چگونه اسلایدر ساخته شده را به سایت اضافه کنیم؟

شما برای اضافه‌کردن اسلایدر به سایت می‌توانید از کد بالای آن استفاده کنید. بعد از اینکه اسلاید را ساختید یک کد در اختیار شما می‌گذارد که می‌توانید آن کد را در کنار محتوا و یا پست خود کپی کنید. در بیشتر ویرایشگرها نیز بعد از اضافه‌کردن محتوا یک کادر مشخص برای اضافه‌کردن امکانات و ویژگی‌ها وجود دارد که از این بخش نیز می‌توانید اسلایدر را به صفحه اضافه کنید تا نمایش اسلایدری از محصولات ووکامرسی ساخته شود.

جمع‌بندی

نمایش اسلایدری از محصولات ووکامرسی مهم است وشما باید آن را یاد بگیرید. اهمیت اسلایدر در هر صفحه معلوم است و شما باید از آنها در صفحات خود استفاده کنید تا ویژگی‌ها و خاصیت‌های جذابی را به سایت خود بدهید. این کار توسط افزونه Product Slider for WooCommerce صورت می‌گیرد.

در این مقاله سعی کردیم بهترین افزونه برای ساخت اسلایدر را به شما معرفی کنیم با استفاده از آن می‌توانید به‌راحتی با آموزش‌هایی که در اختیارتان قرار دادیم بتوانید اسلایدر محصولات را بسازید. امیدواریم توانسته باشیم به شما عزیزان کمک کنیم در صورت وجود مشکل بیان نظر می‌توانید در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

پیروز و سربلند باشید😉

نظرتون درباره کیفیت محتوا؟
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *