نمایش پست‌های اینستاگرام در وردپرس با افزونه Smash Balloon Instagram Feed

نمایش پست‌های اینستاگرام در وردپرس با افزونه Smash Balloon Instagram Feed

فهرست مطالب

نمایش پست‌های اینستاگرام در وردپرس کار بسیار آسان و راحتی است. احتمالاً شما هم سایت‌های زیادی را دیده‌اید که پست‌های اینستاگرام خود را در بخش‌های مختلف از سایت خود قرار داده‌اند تا بخواهند با کاربران تعامل بیشتری داشته باشند و به برندسازی کسب‌وکار خود کمک کنند. حال شاید شما هم بخواهید از همین روش در سایت خود استفاده کرده و با نمایش پست‌های اینستاگرام خود در وردپرس به نمایش در بیاورید. برای همین موضوع در این مقاله با افزونه Smash Balloon Instagram Feed آشنا می‌شوید تا شما هم یاد بگیرید که چگونه پست‌های اینستاگرام خود را در سایت قرار دهید. پس تا آخر این مقاله با کافه وردپرس همراه باشید.

فهرست مطالب

نمایش مطالب اینستاگرام در وردپرس

شما در وردپرس امکان نمایش محتوا را به‌صورت جذاب نیز دارید که این امر مهم با استفاده از افزونه امکان‌پذیر می‌شود. وردپرس دارای افزونه‌های زیاد با امکانات و ویژگی‌های خاص است که یکی از آن‌ها قابلیت این را دارد که پست‌های اینستاگرام شما را به‌صورت خودکار به نمایش بگذارد. شما با این کار موجب افزایش تعامل بین خود و کاربران می‌شوید. اگر بخواهیم از این افزونه‌ها به شما معرفی کنیم می‌توانیم به دو افزونه AccessPress iFeeds و Smash Balloon Instagram Feed اشاره کنیم و نمایش مطالب اینستاگرام در وردپرس با استفاده از این دو پلاگین صورت می‌گیرد.

افزونه AccessPress iFeeds می‌تواند پست‌های اینستاگرام را در سه حالت به شما عزیزان نمایش دهد. این افزونه رابط کاربری آسانی دارد و کار با آن بسیار راحت است. افزونه Smash Balloon Instagram Feed نیز یکی از افزونه‌های محبوب است و امکانات بسیار پیشرفته‌ای را دارد.

افزونه Smash Balloon Instagram Feed چیست؟

افزونه Smash Balloon Instagram Feed یک افزونه فوق‌العاده برای نمایش پست‌های اینستاگرام در وردپرس است که این افزونه دارای دو نسخه پریمیوم و رایگان است و در مخزن وردپرس با بیش از ۱ میلیون نصب فعال توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. در ادامه به بررسی این افزونه می‌پردازیم. این پلاگین به شما کمک می‌کند تا نمایش مطالب اینستاگرام در وردپرس را به راحتی داشته باشید.

نصب و فعال‌سازی پلاگین Smash Balloon Instagram Feed

حالا برای نمایش مطالب اینستاگرام در وردپرس باید به نصب افزونه وردپرس بپردازیم. برای نصب این افزونه ابتدا وارد پنل کاربری خود در وردپرس شوید و در بخش سمت چپ‌روی “افزونه‌ها” و بعد “افزودن” کلیک کنید. سپس از دو روش می‌توانید افزونه‌های خود را نصب کنید که یکی از روش‌ها اسم افزونه را در قسمت جستجو نوشته و مشاهده می‌کنید.

در روش دوم از قسمت “بارگذاری افزونه” می‌توانید با کلیک بروی “Choose File” می‌توانید فایل موردنظر را انتخاب کرده و یا با درگ و دراپ این کار را انجام داده و افزونه را نصب و فعال‌سازی کنید.

نصب پلاگین Smash Balloon Instagram Feed از طریق مخزن وردپرس

ویژگی‌های افزونه Smash Balloon Instagram Feed

بررسی افزونه Smash Balloon Instagram Feed

بعد از نصب این افزونه در بخش سمت چپ پنل کاربری یک گزینه به نام “Instagram Feed” ظاهر می‌شود که با کلیک بروی آن وارد تنظیمات این افزونه می‌شوید تا بتوانید عملیات نمایش مطالب اینستاگرام در وردپرس را انجام دهید.

بررسی افزونه Smash Balloon Instagram Feed

برای اضافه‌کردن اکانت اینستاگرام برای نمایش مطالب اینستاگرام در وردپرس در بخش Configure در سمت چپ‌روی Connect an Instagram Account کلیک کنید. پس از انتخاب یک صفحه برای شما باز می‌شود که شما باید مشخص کنید که اکانت شما چه نوعی می‌باشد.

اضافه کردن اکانت اینستاگرام برای نمایش پست‌های اینستاگرام در وردپرس

پس از مشخص‌کردن نوع اکانت صفحه ورود به اکانت برای شما ظاهر می‌شود که با واردکردن نام کاربری و پسورد وارد اکانت اینستاگرام خود می‌شود. در گام بعدی از شما خواسته می‌شود تا مجوز اشتراک‌گذاری مطالب را بدهید که با زدن گزینه Allow می‌توانید این کار را انجام دهید.

allow زدن برای ثبت اکانت اینستاگرام

پس از آن اگر به اکانت اینستاگرام خود به‌درستی وارد شده باشید اکانت شما ظاهر می‌شود.

اضافه شدن اکانت اینستاگرام نمایش مطالب اینستاگرام در وردپرس

جمع‌بندی

اگر شما هم سایت‌هایی را دیده باشید که پست‌های اینستاگرام خود را در گوشه‌ای از سایت خود قرار می‌دهند و شما هم خواسته باشید این کار را انجام دهید افزونه Smash Balloon Instagram Feed دقیقاً همین کار را برای شما انجام می‌دهد و شما با استفاده از این افزونه می‌توانید نمایش پست‌های اینستاگرام در وردپرس خود را داشته باشید. امیدوارم از این مقاله بهره لازم را برده باشید.

پیروز و سربلند باشید.😉

نظرتون درباره کیفیت محتوا؟
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *