جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
برچسب ها در وردپرس چیست و چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

برچسب ها در وردپرس چیست و چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
فهرست مطالب

برچسب وردپرس چیست؟ همه شما می‌دانید که وردپرس چیست و برچسب‌ها در وردپرس یکی از بخش‌هایی است که شاید شما در هنگام ایجاد نوشته آن را مشاهده کرده باشید؛ اما تاکنون می‌دانید که چه وظیفه‌ای می‌تواند در سایت شما داشته باشد.

اما باید بدانید که اهمیت برچسب ها در وردپرس زمانی زیاد می‌شود که شاید باعث شود شما از نتایج گوگل حذف شوید، پس سعی کنید در سایت خود از برچسب‌ها استفاده کنید. امروز در مقاله “برچسب ها در وردپرس” به‌صورت کامل برچسب‌ها را به شما معرفی کنیم و آن را به‌صورت کلی مورد بررسی و آموزش قرار بدهیم پس تا انتهای مقاله برچسب‌ها در وردپرس با کافه وردپرس همراه باشید.

فهرست مطالب

برچسب ها در وردپرس چیست؟

تا کار اینجا متوجه شدید که می‌خواهیم در مورد چه موضوعی صحبت کنیم سعی داریم که در این مقاله در مورد برچسب‌ها در وردپرس صحبت کنیم که زمانی که شما می‌خواهید یک محتوای جدید را ایجاد کنید در سمت چپ صفحه به‌عنوان برچسب وجود دارد که به‌راحتی می‌توانید آن را مشاهده کنید. 

برچسب ها در وردپرس چیست؟

شما به‌راحتی می‌توانید که در نوشته خود با چند کلیک ساده برچسب‌ها ایجاد کنید و به‌صورت کلی باید بگوییم که تگ در وردپرس هم کلمات کلیدی هستند که به کاربران این اجازه را می‌دهد که سریع‌تر به مقاله دیگری برود.

چگونه به‌درستی از تگ در وردپرس استفاده کنیم؟

استفاده درست از برچسب‌ها در وردپرس یک موضوع بسیار مهم است و شما باید بدانید که چگونه باید به‌صورت استاندارد و با الگوریتم‌های گوگل برچسب‌ها را در وردپرس استفاده کنید زیرا درگذشته دارندگان سایت‌های اینترنتی در نوشته تعداد زیادی تگ در وردپرس ایجاد می‌کردند که طی یکی از اطلاعیه‌های گوگل یک الگوریتم پاندا وجود آمد که طی این الگوریتم شما باید تعداد کمی از برچسب‌ها را ولی به‌صورت صحیح وارد کنید و فقط در حوزه فعالیت خودتان می‌توانید که برچسب‌های صحیح را وارد کنید.

برای مثال درگذشته افراد در مورد یک موضوعی مقاله می‌نوشتند ما برچسب‌های خود را با تعداد بسیار زیاد در مورد سایر موضوعات می‌نوشتند که در نتیجه باعث شد گوگل به دلیل گمراهی کاربران الگوریتم پاندا را به وجود آورد. نتیجه الگوریتم پاندا این شد که امروزه در وردپرس شما فقط می‌توانید از ۱۰ برچسب به‌صورت حداکثر استفاده کنید که حتی ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که دو الی سه عدد تگ در وردپرس استفاده کنید؛ ولی به‌صورت هدفمند و به‌صورت صحیح که در ادامه به شما می‌گوییم چگونه برچسب‌های هدفمند را ایجاد کنید.

آیا کلمات کلیدی در سئو سایت تأثیر دارند؟

طی یک اطلاعیه از گوگل اعلام شد که استفاده از کلمات کلیدی دیگر در سئو سایت شما تأثیری ندارد؛ ولی در چنین زمانی ما نمی‌دانیم که باید از برچسب‌ها در وردپرس استفاده کنیم و یا خیر و آیا باید تمامی برچسب‌های خود را که درگذشته ایجاد کرده‌ایم حذف کنیم یا خیر.

ما در جواب این سؤال باید بگوییم که شما باید از تگ در وردپرس استفاده کنید؛ زیرا حتی اگر در سئو سایت تأثیر نداشته باشد برای کاربران و دسترسی راحت‌تر آن‌ها بسیار تأثیرگذار است و اگر شما یک فضای راحت را برای کاربران ایجاد کنید در نتیجه گوگل هم متوجه خواهد شد که کاربرانتان سایت شما راضی هستند و هر چه را که می‌خواهند به‌صورت راحت‌تری در اختیار دارند و پیمایش آنها در سایت شما راحت‌تر از پس به همین دلیل شما باید از برچسب‌ها در وردپرس استفاده کنید.

ایجاد برچسب هدفمند در سایت

ایجاد برچسب هدفمند در سایت

اگر می‌خواستیم درگذشته به شما بگویم که از تگ در وردپرس در سایت خود استفاده کنید به شما می‌گفتیم که در حوزه فعالیت خودتان هر نوع جستجوی که توسط کاربران انجام می‌شود را به‌عنوان یک برچسب شناسایی کرده و در مقالات خود از آنها استفاده کنید؛ اما امروزه این‌گونه نیست و شما باید به‌صورت هدفمندتری برچسب‌ها را در وردپرس ایجاد کنید.

همان‌طور که اشاره شد شما نباید از برچسب به دلیل بالابردن رتبه گوگل خود استفاده کنید؛ بلکه به دلیل استفاده از برچسب‌ها این است که شما یک ساختار مناسب به سایت خودتان بدهید و کاربران در نتیجه به‌راحتی بتوانند در مقالات شما جستجو انجام بدهند و از هر مقاله‌ای که می‌خواهند به مقاله موردنظر خودشان به‌راحتی بروند و در نتیجه باعث شود که سایت شما یک سایت راحت برای کاربران توسط گوگل شناخته شود پس ما به این دلیل از تگ در وردپرس استفاده می‌کنیم.

دلیل اینکه می‌گویم از تعداد برچسب زیاد استفاده نکنید این است که اگر شما از ۱۰ برچسب در مقاله خود استفاده کنید باعث می‌شود که ۱۰ مقاله یک‌شکل در سایت خود داشته باشید که می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که محتوای سایت شما محتوای مناسب نیست و گوگل شماره یک سایت خوب شناسایی نکند پس از شما پیشنهاد می‌کنیم از دو الی سه عدد نهایتاً برچسب استفاده کنید؛

ولی برچسب‌های شما به‌صورت هدفمند و راضی‌کننده برای کاربر باشد و اگر از مقاله شما به مقاله دیگری توسط برچسب مراجعه می‌کند تمام نیازهای برای کاربر ایجاد کند. بهترین روش نازک شما از تعداد مقالات و محتوای زیاد استفاده کنید؛ ولی برچسب‌های کمتری را درون آنها قرار بدهید این یک روش استاندارد و عالی است که می‌تواند روی سئو سایت شما نیز تأثیر مثبت بگذارد و کاربران سایت شما همیشه راضی باشند.

جمع‌بندی

برچسب‌ها در وردپرس یکی از عواملی هستند که می‌توانند روی راحتی کاربران سایت شما تأثیر بسیار زیادی داشته باشند و در نتیجه باعث و کاربران سایت شما راضی باشند و گوگل می‌تواند سایت شما را به‌عنوان یک سایت خوب شناسایی کند و رتبه‌های بالا را به سایت شما بدهد. ما امروز سعی کردیم به‌صورت کامل به شما عزیزان بگویید که چگونه از تگ در وردپرس استفاده کنید تا بیشترین تأثیر مثبت را بگیرید امیدواریم توانسته باشیم به شما عزیزان کمک کنیم در صورت وجود مشکل و یا نظر می‌توانید در بخش نظرات سایت کافه وردپرس با ما در ارتباط باشید.

پیروز و سربلند باشید😉

۳.۷/۵ - (۱۶ امتیاز)
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *