جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
هزینه سئو سایت وردپرسی در سال 1401

هزینه سئو سایت وردپرسی در سال ۱۴۰۱

فهرست مطالب

هزینه سئو سایت وردپرسی همیشه یکی از اصلی‌ترین چالش‌های دارندگان سایت‌های اینترنتی بوده است و برای مدیران سایت‌های اینترنتی این موضوع یک دغدغه است. شما در وردپرس با استفاده از افزونه‌ها و پلاگین‌ها و به‌صورت کلی با استفاده از امکانات آن خودتان می‌توانید به‌صورت کلی مدیریت سایت را انجام بدهید اما امروز می‌خواهیم به شما عزیزان بگوییم که خودتان مدیریت سایت خود را انجام بدهید یا آن را به کس دیگر و متخصصان بسپارید.

اما باید بدانیم که هزینه وردپرس برای همه یکسان نیست و هر کس با شرایط خود و بسته به نوع استفاده خود می‌تواند هزینه خود را مشخص کند. همچنین اگر نمی‌دانید سئو وردپرس چیست می توانید با مراجعه به این مقاله در سایت کافه وردپرس اطلاعاتی را کسب کنید.

فهرست مطالب

بررسی هزینه سئو سایت وردپرسی در سال ۱۴۰۱

بررسی هزینه سئو سایت وردپرسی

همه ما می‌دانیم که شما با استفاده از وردپرس می‌توانید سئو و بهینه‌سازی را در بالاترین حد خود داشته باشید. اما باتوجه‌به نیاز مشتریان و تعداد کاربران و همچنین نوع فعالیت هزینه سایت وردپرسی متفاوت است. شما برای اینکه هزینه سئو سایت وردپرسی خود را بدانید باید عواملی که در این موضوع تأثیرگذار است را بشناسید که در ادامه مقاله چند نمونه از این فاکتورها را به شما عزیزان می‌گوییم پس همراه ما باشید.

کلمه کلیدی در تعرفه سئو سایت وردپرس

اولین موردی که می‌تواند بسیار در سئو سایت شما تأثیرگذار باشد شناسایی کلمه کلیدی و رقبای آن کلمه است که می‌تواند مشخص کند شما در حوزه فعالیت خود چقدر سختی دارید و رقبای شما در چه وضعیتی هستند و شما برای این که در میان آنها قرار بگیرید و در صفحات اول گوگل به درخشید کار سختی را دارید یا خیر.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که این کار را خودتان انجام بدهید زیرا افزونه‌ها و امکانات زیادی در وردپرس وجود دارد که در این زمینه می‌تواند به شما بسیار کمک کند و همیشه با به‌روزرسانی‌هایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد می‌توانید که بسیار به‌روز باشید. به‌صورت کلی زمانی شما می‌توانید هزینه سئو سایت وردپرسی را مشخص کنید که انتظارات، تعداد فروش و همچنین تعداد کاربران سایت را مشخص کنید و بعد از انتخاب انتظارات خود وارد بحث هزینه شوید.

سئو محتوا در سایت وردپرسی

سئو محتوای سایت کار آسانی است و با استفاده از افزونه‌های مختلف مانند رنک مث این کار به‌آسانی قابل انجام است و شما می‌توانید سئو محتوا در سایت وردپرسی خودتان را انجام بدهید. اما شما می‌دانید که فقط سئو محتوا در سایت‌های وردپرسی باعث می‌شود که شما در میان رقبای خودتان را در رتبه‌های اول قرار بگیرید و برای سئو سایت خودتان باید فاکتورهای بسیار زیادی را در اولویت و بررسی قرار بدهید.

نکته دیگری که می‌تواند در هزینه سئو سایت شما تأثیرگذار باشد حرفه‌ای بودن متخصصی است که کار سئو سایت خود را به او می‌سپارید شاید یک نفر در یک سال بتواند سئو سایت شما را انجام بدهد و شما را در رتبه‌های بالاتر قرار بدهد اما یک نفر دیگر با هزینه بیشتر بتواند در زمان کمتر این کار را انجام بدهد پس تخصص در این زمینه می‌تواند در هزینه سئو سایت شما تأثیرگذار باشد.

اما لازم است در اینجا یک نکته مهم را به شما عزیزان بگویم و آن هم این است که خودتان به‌راحتی می‌توانید سئو سایت خودتان را انجام بدهید و با طراحی نقشه‌های مختلف و با آموزش دیدن می‌توانید در این زمینه بسیار حرفه‌ای شوید و حتی در ادامه راه سئو سایر سایت‌ها را نیز انجام بدهید که می‌تواند یک منبع درآمد برای شما باشد. امروزه آموزش در این زمینه بسیار زیاد شده است و شما با شرکت در دوره‌های مختلف می‌توانید مدیریت کلی سایت خود را در اختیار بگیرید و باتوجه‌به نیازهای خود سایت خود را پیش ببرید تا به انتظارات مطلوب خودتان برسید.

مواردی که در تعرفه سئو سایت وردپرسی تأثیرگذار هستند.

مواردی که در تعرفه سئو سایت وردپرسی تأثیرگذار هستند.

به‌صورت کلی زمانی که شما می‌خواهید سئو سایت خود را به یک متخصص بسپارید باید بدانید که چه خدماتی را به شما ارائه می‌دهد و هرچقدر خدمات بیشتر شود مبلغ و هزینه سئو سایت بیشتر می‌شود. اما شما باید اصلی‌ترین مواردی که در هزینه سئو سایت وردپرسی تأثیرگذار است را شناسایی کنید و آنها را مورد بررسی قرار بدهید تا متوجه شوید سایت شما در کدام یک از این موارد ضعیف است و شما نیاز دارید تا در آن زمینه‌ها سئو را انجام بدهید.به‌صورت کلی مواردی که در هزینه سئو سایت وردپرسی تأثیرگذار هستند موارد زیر هستند.

 • اقدامات مربوط به تنظیمات سایت
 • بهینه‌سازی سایت وردپرسی
 • افزایش سرعت سایت وردپرسی
 • بهینه‌سازی تصاویر سایت وردپرسی
 • اصلاح کردن مشکلات قالب سایت
 • نصب پلاگین‌ها و افزونه‌های مختلف برای سئو سایت
 • تنظیمات مختلف روی سایت وردپرسی

همگی این موارد اصلی‌ترین دلایل و مواردی هستند که می‌تواند هزینه استقرار سایت شما را مشخص کنند البته موارد دیگری نیز در این امر دخیل هستند اما اصلی‌ترین دلایل موارد بالا هستند که به‌صورت کامل به آنها اشاره شد و شما با درنظرگرفتن این موارد می‌توانید که سئو سایت خود را به یک متخصص بسپارید.

آیا سئو رایگان سایت امکان‌پذیر است؟

زمانی که ما کاری را می‌خواهیم انجام بدهیم و آن کار هزینه برای ما دارد به دنبال راه‌هایی برای کاهش هزینه‌های خود هستیم و در این مسیر با شرکت‌ها و متخصصانی روبرو می‌شویم که به ما پیشنهاد سئو رایگان سایت را می‌دهند اما این کار برای سایت ما مفید است یا خیر؟ در جواب این سؤال باید بگویم که هیچ موقع یک متخصص واقعی و حرفه‌ای که در کار خود سابقه درخشان دارد سئو سایت شما را به‌صورت رایگان انجام می‌دهد زیرا زمان و هزینه‌های زیادی در این کار وجود دارد که نمی‌تواند برای شما این کار را به‌رایگان انجام بدهد.

البته که برخی از سئوکاران سئو سایت شما را به‌صورت جزئی انجام می‌دهند و سپس برای اینکه برای خود یک رزومه را جمع کنند سایت شما را تحویل می‌دهند و شما باید دوباره هزینه‌ها و وقت خود را برای سئو سایت از اول انجام بدهید پس به شما پیشنهاد می‌کنیم به دنبال سئو رایگان سایت خود نباشید. در این راه شما نباید از هزینه‌های زیاد به تأثیر زیرا با قرارگرفتن در رتبه‌های اول گوگل می‌توانید درآمد چندین برابری را باتوجه‌به حوزه فعالیت خود داشته باشید.

روش‌های مختلف سئو سایت و تأثیر آن بر تعرفه سئو سایت وردپرس

روش‌های مختلف سئو سایت و تأثیر آن بر تعرفه سئو سایت وردپرس

اگر تا به اینجای کار تصمیم گرفتید که سئو سایت خود را به دست یک متخصص حرفه‌ای بسپارید باید بدانید که سئو سایت در دو جنبه مختلف انجام می‌گیرد که شما باید بدانید. درواقع ۲ موردی که در سئو سایت شما تأثیرگذار است سئو داخلی و همچنین سئو خارجی هست که در ادامه مقاله هر یک را مورد بررسی قرار می‌دهیم و تأثیر آن در هزینه و همچنین پیشرفت سایت شما را می‌گوییم.

سئو داخلی و تأثیر آن بر هزینه سئو سایت وردپرسی

اولین موردی که در هزینه سئو سایت شما و همچنین پیشرفت سایت شما تأثیرگذار است سئو داخلی سایت شما است. منظور از سئو داخلی سایت تمامی فعالیت‌هایی است که در درون سایت انجام می‌گیرد. در ادامه مواردی که در سئو داخلی انجام می‌گیرد را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

 • فشرده‌سازی و ترکیب فایل‌های جاوا اسکریپت
 • بهینه‌کردن تصاویر سایت
 • بهینه‌کردن حجم سایت
 • افزایش دادن سرعت سایت
 • بررسی ایندکس و فالو بودن صفحات
 • بهینه‌سازی عنوان صفحه‌ها و کلمه‌های کلیدی و متا تگ‌ها
 • ساخت و همچنین بهینه‌سازی سایت مپ
 • فعال‌کردن Htaccess و تصحیح کردن تنظیمات آن
 • بررسی یوآرال‌های سایت و تصحیح کردن آن‌ها
 • ترکیب کردن فایل‌های CSS
 • ثبت کردن وب‌سایت

سئو خارجی و تأثیر آن بر هزینه سئو سایت وردپرسی

دومین موردی که در هزینه سئو سایت شما و همچنین پیشرفت سایت شما تأثیرگذار هستش سئو خارجی است. در واقع تمام اقداماتی که شما در شبکه‌های اجتماعی مختلف و همچنین لینک‌دهی به سایر سایت‌ها در خارج از سایت خودتان انجام می‌دهید را سئو خارجی می‌گویند. مهم‌ترین نکته‌ای که در مورد سئو خارجی وجود دارد این است که هیچ موقع خارجی به‌تنهایی نمی‌تواند در پیشرفت سایت شما تأثیر بگذارد و می‌توان گفت سئو خارجی تکمیل‌کننده سئو داخلی می‌باشد و ابتدا شما باید به سئو داخلی سایت خود اهمیت بدهید و در ادامه راه برای پیشرفت بیشتر به سئو خارجی مراجعه کنید.

اگر بخواهیم مواردی که در سئو خارجی انجام می‌گیرد را به شما عزیزان معرفی کنیم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • ساخت و ایجاد بک‌لینک‌ها
 • وبلاگ‌نویسی   
 • فعالیت در شبکه‌های اجتماعی
 • تبلیغات سایت در سایت‌هایی که بازدید زیاد دارند

جمع‌بندی

هزینه سئو سایت وردپرسی یکی از موضوعاتی است که به‌صورت صددرصدی نمی‌توان آن را مشخص کرد و متناسب با خواسته‌ها و انتظارات شما مشخص می‌شود. اگر شما هم تا به امروز این چالش و دغدغه را داشتید که سئو سایت را خودتان انجام بدهید و یا آن را به یک شرکت و متخصص حرفه‌ای بسپارید ما امروز به‌صورت کامل این موضوع را مورد بررسی قرار دادیم.

شما هم اکنون می‌توانید تصمیم بگیرید که سئو سایت را خودتان انجام بدهید و یا آن را به سایر افراد بسپارید اما باید به نکاتی که گفته شد به‌صورت کامل توجه کنید. امیدواریم توانسته باشیم به شما عزیزان کمک کنیم در صورت وجود مشکل بیان نظر می‌توانید در بخش نظرات سایت کافه وردپرس با ما در ارتباط باشید.

پیروز و سربلند باشید😉

نظرتون درباره کیفیت محتوا؟
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *