جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ثبت‌نام و ورود وردپرس با تأیید پیامک!

ثبت نام و ورود وردپرس با تأیید پیامک!

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۳/۰۸
فهرست مطالب

ثبت نام و ورود وردپرس با تأیید پیامک یکی از روش‌های ثبت نام و ورود به پیشخوان وردپرس در سایت شما است. امروزه تمامی افراد در هر حوزه کاری دارای سایت‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی هستند و به‌نوعی در حال فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و همچنین اینترنت هستند. شما نیاز دارید که در فضای اینترنت و کسب‌وکاری خودتان با افراد و مشتریان خود تعامل داشته باشید و یکی از راه‌های تعامل این است که از طریق ثبت نام افراد در سایت شما بتوانید آنها را شناسایی کنید و با آنها ارتباط خود را حفظ کنید.

یکی از روش‌های ثبت نام که به‌تازگی میان افراد و دارندگان سایت‌های اینترنتی بسیار محبوب واقع شده است ثبت نام با پیامک در وردپرس است که ثبت نام از طریق احراز هویت از طریق تلفن همراه انجام می‌گیرد روشی که شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام هم از گذشته تاکنون از آن استفاده می‌کنند. همیشه افراد و دارندگان سایت‌های اینترنتی به دنبال روشی بودند که بتوانند ارتباط خود را از روش ایمیل به روشی مانند احراز هویت از طریق تلفن همراه تغییر بدهند که امروز با روش‌های مختلف این امر قابل انجام است.

البته که شما این کار را با استفاده از یک افزونه هم می‌توانید انجام بدهید که در ادامه مقاله مورد بررسی و آموزش قرار می‌دهیم تا شما بتوانید از این روش ورود با پیامک در وردپرس به سایت خود استفاده کنید. پس تا آخر همراه ما باشید. توصیه می‌کنم قبل از هرچیزی مقاله وردپرس چیست را بخوانید.

فهرست مطالب

افزونه دیجیت برای ثبت نام و ورود وردپرس با تأیید پیامک

افزونه دیجیت برای ثبت نام و ورود وردپرس با تأیید پیامک

یکی از معروف‌ترین افزونه‌ها و پلاگین‌ها در وردپرس افزونه دیجیت است که شما با استفاده از آن به‌راحتی می‌توانید ثبت نام با پیامک در وردپرس را در سایت خود فعال کنید. برای استفاده از این روش ثبت نام این افزونه یکی از بهترین افزونه‌ها است که شما با استفاده از آن می‌توانید طریقه ورود به سایت خود را تغییر بدهید و افراد با واردکردن شماره‌تلفن همراه خود و دریافت پیامک می‌توانند احراز هویت بشوند و وارد سایت شما بشوند.

چرا باید از روش ورود با پیامک در وردپرس خود استفاده کنیم؟

چرا باید از روش ورود با پیامک در وردپرس خود استفاده کنیم؟

شاید یکی از سختی‌ها و چالش‌های دارندگان سایت‌های اینترنتی این بود که افراد در هنگام ثبت نام در سایت شما ایمیل نداشتند و در واقع نمی‌توانستم در سایت شما ماندگار باشند و باعث دلسردی شما می‌شد و شما به دنبال راه حلی بودید تا راحت‌تر باشد و بتوانید ارتباط خود را با کاربران و مشتریان خود حفظ کنید. اگر بخواهیم در مورد ویژگی‌های روش ورود با پیامک در وردپرس صحبت کنیم میتونیم به این موارد اشاره کنیم که امنیت بالایی دارد و از نظر امنیت یکی از بهترین روش‌ها برای ثبت نام افراد در سایت شما هست.

همچنین افراد در هنگام ثبت نام دیگر با سختی و چالش روبرو نیستند و راحت‌ترین راه ثبت نام در سایت شما هم این روش می‌باشد و حتی شما می‌توانید که اطلاعات کاربران و مشتریان سایت خود را داشته باشید تا در صورت نیاز ارتباط خوب و مثبت را با آن‌ها برقرار کنید که در نتیجه می‌تواند تأثیر مثبت روی کسب‌وکار شما و سایت شما داشته باشد.

همان‌طور که اشاره شد در مورد ویژگی‌های افزونه دیجیت صحبت می‌کردیم که اگر بخواهیم تعدادی از مزیت‌های این افزونه را نیز به شما بگوییم پشتیبانی کامل از ووکامرس، استفاده از رمزهای عبور یکبار مصرف در صورت نیاز و همچنین داشتن حساب پیشین برای ورود راحت‌تر به سایت شما اشاره کنیم که همگی اینها از مزیت‌های این پلاگین می‌باشند.

اگر افراد جلوی پیامک‌های تبلیغاتی را گرفتند باز هم می‌توان به آنها پیام ارسال کرد؟

همان‌طور که می‌دانید امروزه پیامک‌های تبلیغاتی بسیار زیاد شده است و افراد برای درامان‌ماندن از این پیامک‌ها پیام‌های تبلیغاتی خود را به‌صورت کامل قطع می‌کنند و اگر کاربران سایت شما هم این کار را انجام بدهند افزونه از کار می‌افتد و دیگر کاربردی برای کاربر موردنظر ندارد و در واقع به این افراد یک لیست مسدود شده و یا بلاک لیست هم گفته می‌شود. البته نگران نباشید شما یک روش برای حل این مشکل پیشروی دارید و آن هم استفاده از خط خدماتی می‌باشد که اسم سارا از طریق خط خدماتی شما انجام می‌گیرد.

همان‌طور که اشاره شد مشکل خاصی نیست و شما با تهیه خط‌های خدماتی به‌راحتی می‌توانید که پیامک‌های خود را به کاربران سایت خود ارسال کنید و دیگر نیاز نیست با شماره شخصی ثبت نام در سایت خود را پیش ببرید زیرا از این به بعد پیامک از طریق خط شخصی شما ارسال نمی‌شود و با استفاده از خط خدماتی این کار انجام می‌شود.

معرفی کلی خط خدماتی

اگر بخواهیم یک مثال در مورد خط خدماتی بزنیم تا شما اهمیت و ویژگی آن را بدانید می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم برخی از افراد جلوی پیامک‌های تبلیغاتی را می‌بندند ولی برای آنها پیامک‌های مربوط به خودرو و یا بانک ارسال می‌شود دقیقاً همین پیامک‌ها از طریق خط‌های خدماتی برای آنها ارسال می‌شود و جزو پیام‌های تبلیغاتی به شمار نمی‌روند.خط‌های خدماتی همان پیامک‌های تبلیغاتی هستند ولی به‌صورت رسمی با اپراتور قرارداد بسته می‌شود که فقط برای اطلاع‌رسانی به کاربران پیامک داده شود و موضوعات تبلیغاتی در پیامک ارسال نمی‌شود.

جمع‌بندی

ثبت نام و ورود وردپرس با تأیید پیامک یکی از روش‌هایی است که می‌تواند باعث شود تعامل و ارتباط شما با کاربران سایتتان زیاد شود. همچنین همان‌طور که اشاره شد و شما متوجه شدید برخی از افراد برای ثبت نام ایمیل نداشتند و همین موضوع باعث می‌شود که ارتباط آنها با سایت شما قطع شود ولی با استفاده از تلفن همراه و سیم‌کارت و دریافت کد پیامکی به‌راحتی می‌توانند که ثبت نام را در سایت شما انجام بدهند.

ما امروز در این مقاله تمام ویژگی‌های ثبت نام در وردپرس با تأیید پیامک را به شما گفتیم و مورد بررسی قرار دادیم و همچنین به شما آموزش دادیم که چگونه پیامک‌های خود را به‌صورت تبلیغی ارسال نکنید. امیدواریم توانسته باشیم به شما عزیزان یک آموزش مفید و کاربردی را بدهیم در صورت وجود مشکل و یا نظر می‌توانید در بخش نظرات سایت کافه وردپرس با ما در ارتباط باشید.

پیروز و سربلند باشید😉

نظرتون درباره کیفیت محتوا؟
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *