جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
افزونه شبکه های اجتماعی وردپرس | 10 پلاگین برتر

افزونه شبکه های اجتماعی وردپرس | ۱۰ پلاگین برتر

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۱۰
فهرست مطالب

افزونه شبکه های اجتماعی وردپرس زیادی وجود دارد. شما می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی برای سایت خود ترافیک خوبی جذب کنید و شبکه‌های اجتماعی این قابلیت را دارند تا شما بتوانید سایت خود را معرفی کنید. در وردپرس افزونه‌های وجود دارد که وظیفه آنها اشتراک‌گذاری سایت شما در صفحات مجازی و نرم‌افزارهای مجازی است. برای مثال شما می‌توانید در سایت به نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس بپردازید تا بتوانید ترافیک زیادی را جذب کنید.

در این مقاله سعی می‌کنیم بهترین افزونه‌هایی که می‌توانند سایت شما را در شبکه‌های اجتماعی معرفی کنند را به شما عزیزان معرفی کنیم. این افزونه‌ها به‌صورت خودکار مطالب سایت شما را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند. در سال‌های اخیر شبکه‌های اجتماعی محبوب‌ترین و پربازدیدترین پلتفرم‌ها و برای مردم شده‌اند به همین علت شما می‌توانید سایت خود را به‌خوبی معرفی کنید و ترافیک رایگان دریافت کنید. در این مقاله تعدادی از این افزونه شبکه های اجتماعی وردپرس را مورد بررسی قرار می‌دهیم و به شما بهترین افزونه را معرفی می‌کنیم.

فهرست مطالب

۱۰ افزونه شبکه های اجتماعی وردپرس

10 افزونه شبکه های اجتماعی وردپرس (2)

شما با استفاده از شبکه‌های اجتماعی به‌راحتی می‌توانید که ترافیک طبیعی جذب کنید و یکی از راه‌های جذب ترافیک ارگانیک شبکه‌های اجتماعی هستند. در وردپرس افزونه‌های بسیار زیادی برای فراهم‌کردن شبکه اجتماعی وجود دارد که شما با استفاده از پلاگین شبکه های اجتماعی وردپرس می‌توانید که راه ارتباطی با شبکه‌های اجتماعی برقرار کنید. اگر می‌خواهید که مطالب سایت شما به‌صورت خودکار در شبکه‌های اجتماعی قرار بگیرد می‌توانید که با استفاده از افزونه‌ها این کار را به‌راحتی انجام بدهید و شما می‌توانید از افزونه‌های ارسال خودکار پست‌ها در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.

همان‌طور که می‌دانید در سال‌های اخیر جمعیت حاضر در شبکه‌های اجتماعی بسیار افزایش داشته است و همین امر موجب شده است که افراد اطلاعات خود را از طریق این شبکه‌ها به دست بیاورند و شما با اضافه‌کردن دکمه‌های مربوط به شبکه‌های اجتماعی خود در سایت خود می‌توانید باعث شوید که این اطلاعات شما به‌راحتی در اختیار افراد که در شبکه‌های اجتماعی حضور پررنگ‌تری دارند قرار بگیرد و حتی شما از این طریق می‌توانید برای شبکه‌های اجتماعی خود نیز عضو دریافت کنید.

اگر شما در اینستاگرام دارای فعالیت هستید می‌توانید پست‌ها و محتواهای خود را که در اینستاگرام خود منتشر می‌کنید را نیز در سایت خود به همان صورت منتشر کنید و این کار را با استفاده از افزونه‌های موجود در وردپرس به‌راحتی می‌توانید انجام بدهید. شما با این روش می‌توانید که محتوای خود را تقویت کنید و همچنین خود را به‌صورت بیشتری در شبکه‌های اجتماعی معرفی کنید. امروز افزونه‌های زیادی دررابطه‌با این کار وجود دارد و کار را کمی سخت برای انتخاب می‌کند و شما باید اطلاعات زیادی را دررابطه‌با افزونه‌ها داشته باشید تا بتوانید بهترین افزونه خود را انتخاب کنید.

پلاگین شبکه های اجتماعی وردپرس به دلیل اینکه یک سری امکانات و ویژگی‌هایی را به سایت شما اضافه می‌کنند باعث می‌شوند که سرعت سایت شما کمی پایین بیاید و شما باید بهترین افزونه را انتخاب کنید تا بین سرعت و کارایی تعادل ایجاد کنید. افزونه‌ها شاید دارای امکانات بسیار زیادی باشند ولی در نتیجه باعث می‌شوند که سرعت سایت شما پایین بیاید تا شما باید بهترین اصول را انتخاب کنید تا حداقل بتوانید از امکانات آن به‌خوبی استفاده کنید.

پس شما باید افزونه‌ها را مورد بررسی قرار دهید تا متوجه شوید که کدام یک از افزونه‌ها بیشترین کاربرد و امکانات را برای شما دارند. قرار است در ادامه به ۱۰ تا از پلاگین شبکه های اجتماعی وردپرس بپردازیم اما قبل از آن به آموزش نصب افزونه وردپرس بپردازید.

افزونه MashShare

افزونه MashShare

این افزونه یکی از بهترین افزونه‌ها است که قابلیت شخصی‌سازی بالایی دارد همان‌طور که از نام افزونه پیداست شما می‌توانید دکمه اشتراک‌گذاری را در سایت خود قرار دهید. این افزونه از تمام شبکه‌های اجتماعی معروف پشتیبانی می‌کند. این افزونه در نسخه رایگان خود دارای امکاناتی مانند اشتراک‌گذاری ویدئو، عکس و یا محتوای متنی است.

افزونه Social Warfare

این افزونه یکی از بهترین افزونه شبکه های اجتماعی وردپرس است و نمی‌توان فقط نام آن را افزونه گذاشت زیرا یک راه‌حل کامل برای ارتباط شما با شبکه‌های اجتماعی است. دکمه این افزونه انواع نرم‌افزارهای اشتراک‌گذاری شبکه‌های اجتماعی را پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید مستقیماً با آنها در ارتباط باشید. این افزونه یک نسخه غیر رایگان نیز دارد که دارای امکانات و ویژگی‌های بیشتری نیز است. این افزونه این قابلیت را دارد که تعداد اشتراک‌گذاری‌ها را نیز به شما به‌صورت آماری نشان دهد. اگر افزونه‌ای می‌خواهید که هم در دسکتاپ و هم در موبایل بتوانید به‌راحتی با آن کار کنید این افزونه می‌تواند برای شما مناسب باشد.

افزونه Jetpack

افزونه Jetpack

این افزونه نیز یکی از بهترین افزونه‌ها است که می‌تواند امکانات و ویژگی‌های خاص زیادی را به سایت وردپرسی شما اضافه کند. یکی از ویژگی‌های خاص این محصول این است که به شما اجازه می‌دهد دکمه شبکه اجتماعی موردنظر را در محتوایتان قرار دهید. اگر از قبل از آن استفاده کرده‌اید می‌توانید قابلیت اشتراک‌گذاری را در آن فعال کنید.

افزونه Sassy Social Share

یکی دیگر از افزونه شبکه های اجتماعی وردپرس که می‌تواند به شما کمک زیادی کند این افزونه است زیرا این افزونه امتیاز بسیار بالایی را دارد و بسیار محبوب است. یکی از پرکاربردترین ویژگی‌های این افزونه دارای انواع استایل‌های مربوط به دکمه است که همه آنها رایگان است. شما می‌توانید از انواع نوع این دکمه‌ها استفاده کنید و قابلیت‌های جذابی را به صفحه وب‌سایت خود بدهید.

افزونه Social Pug

افزونه Social Pug

این افزونه یکی از بهترین افزونه‌های اشتراک‌گذاری محتوا در شبکه‌های اجتماعی از و به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید دکمه اشتراک‌گذاری را در انواع شکل‌های هندسی مانند مستطیل و دایره قرار دهید. نسخه رایگان این افزونه از ۵ شبکه اجتماعی پشتیبانی می‌کند. اما شما می‌توانید با خرید نسخه غیر رایگان این افزونه به بیش از ۱۱ شبکه اجتماعی دسترسی داشته باشید و می‌توانید شخصی‌سازی خاصی را روی آن اعمال کنید.

افزونه Shareaholic

یک افزونه با ویژگی‌های بسیار خاص ساخته این امکان را می‌دهد تا شما با جذاب کردن صفحه تعامل بیشتری با کاربران داشته باشید. این محصول به‌عنوان یکی از بهترین افزونه‌ها به شما این امکان را می‌دهد تا دکمه‌های اشتراک‌گذاری را در داخل محتوا و یا در کنار آنها قرار دهید تا بتوانید راحت‌تر این کار را انجام دهید. شما با استفاده از این افزونه می‌توانید بیش از ۱۰۰ شبکه اجتماعی دسترسی کامل داشته باشید. حتی شما می‌توانید در داخل این افزونه گزینه مانند کسب درآمد هم قرار دهید. در ادامه به یکی دیگر از پلاگین شبکه های اجتماعی وردپرس خواهیم پرداخت.

افزونه Share Buttons by AddThis

افزونه Share Buttons by AddThis

این افزونه با یک ویژگی خاص خود به کاربران اجازه می‌دهد تا محتوای شعور در سراسر وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند‌. این اصول خود را می‌دهد که شما بتوانید به بیش از ۲۰۰ شبکه شما دسترسی داشته باشید و محتوای خود را در آنها قرار دهید. شما می‌توانید دکمه‌های اشتراک‌گذاری شناور، مستطیلی، دایره‌ای دسترسی داشته باشید.

افزونه Ultimate Social Media Icons

Ultimate یکی از محبوب‌ترین و رایگان‌ترین افزونه شبکه های اجتماعی وردپرس است که به شما امکان می‌دهد تا بتوانید محتوای مد را به اشتراک بگذارید. پاک‌کردن با دستور بسیار راحت است و شما کار سختی را ندارید. یکی دیگر از ویژگی‌های خاص این سیم تعداد و طیف‌های دکمه‌هایی است که برای اشتراک‌گذاری می‌توانید از آنها استفاده کنید اما اگر نسخه غیر رایگان آن را نصب کنید امکانات بیشتری را نیز در اختیار خواهید داشت. این آستانه از شبکه‌های اجتماعی زیادی پشتیبانی می‌کند.

افزونه Social Media Widget

افزونه Social Media Widget یکی دیگر از پلاگین شبکه های اجتماعی وردپرس است. این محصول به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید پروفایل و آیدی شبکه اجتماعی خود را در کنار محتوای سایت خود قرار دهید. این افزونه می‌تواند بیش از ۵۰ شبکه اجتماعی را پشتیبانی کند. شما می‌توانید آیکون‌های شبکه اجتماعی خود را به‌صورت انیمیشنی بارگذاری کنید. اندازه آیکون‌ها را می‌توانید به‌صورت شخصی‌سازی در هر ابعادی که دلخواه شما است بارگذاری کنید و این امکان یکی از ویژگی‌های خاص این افزونه است.

افزونه Swifty Bar

آخرین پلاگین شبکه های اجتماعی وردپرس Swify Bar است. این افزونه یک افزونه متفاوت نسبت به دیگر افزونه شبکه های اجتماعی وردپرس است. این تفاوت مربوط به نوار انتهای صفحه است که اطلاعاتی مانند دسته‌بندی، عنوان و زمان تخمین خواندن محتوا را نشان می‌دهد. شما این زمان را می‌توانید خودتان تغییر دهید ولی به‌صورت خودکار بر تعداد کلمات پیش‌بینی‌شده است. در سمت راست صفحه دکمه‌های اشتراک‌گذاری محتوا وجود دارند دکمه‌های پرش هم وجود دارند که امکان می‌دهند که کاربر میان محتوا سریع‌تر حرکت کنند. یک خط نیز در بالای صفحه می‌تواند پیمایش کاربر را تا انتهای محتوا نشان دهد. درکل این امکانات می‌تواند شکل خوب و جذابی به سایت شما بدهد.

جمع‌بندی

هرروزه همه مدیران سایت‌ها دنبال روش‌هایی برای معرفی سایت خود به افراد دیگر هستند که یکی از این روش‌ها تأثیر خوبی در جذب ترافیک رایگان واقعی نیز دارد اشتراک‌گذاری محتوا در شبکه‌های اجتماعی است. در سیستم مدیریت محتوا وردپرس پلاگین‌های زیادی در رابطه با شبکه‌های اجتماعی وجود دارد که در این مقاله ما افزونه شبکه های اجتماعی وردپرس را به شما معرفی کردیم. پلاگین شبکه های اجتماعی وردپرس به بازاریابی و افزایش ترافیک سایت شما می‌تواند کمک زیادی کند. امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد و اگر این مقاله برای شما بهره‌مند بود آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

پیروز و سربلند باشید😉

نظرتون درباره کیفیت محتوا؟
اشتراک‌گذاری مطلب

درباره نویسنده

نظرات و پرسش‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *